IIZI omandab Credo Kindlustusmaaklerite äritegevuse

17. jaanuar 20222 minut(it) lugemist
IIZI omandab Credo Kindlustusmaakler aritegevuse

Eesti suurim kindlustusvahendaja IIZI laiendab oma haaret veelgi ja lööb käed ettevõttega Credo Kindlustusmaakler.

Aastast 2000. Eesti kindlustusturul tugevalt kanda kinnitanud IIZI Kindlustusmaakler AS on otsustanud ühendada jõud Credo Kindlustusmaakler OÜ-ga, mille tulemusena suundub veebruarikuust kogu Credo äritegevus IIZI alla. Tegemist on üle aastate esimese säärase tehinguga Eesti turul.

Mul on selle tehingu üle väga hea meel,” rõõmustab IIZI tegevjuht Igor Fedotov, kelle sõnul on kokkulepe märgilise tähendusega Eesti kindlustusmaastikul. „Olen kindel, et selle otsuse järjel suudame olla veelgi tugevamad ja paremad esindajad meie ühistele klientidele,“ sõnab Fedotov, et koostööd Credoga on tegelikult juba pikemat aega arutatud ning alanud aastal tundus otsuse langetamiseks just sobiv hetk olevat. IIZI tegevjuhi sõnul on pilgud suunatud tulevikku, eesmärgid ambitsioonikad ning kõnealune tehing toetab IIZI strateegiliste eesmärkide saavutamist hästi. „Kindlasti tehakse analoogsete sammude nimel tööd ka tulevikus,“ lisab ta.

Credo Kindlustusmaakler OÜ juht Peeter Toomsoo sõnul on 13 eduka tegutsemisaasta jooksul jõutud punkti, kus jõuline laienemine on kliendiootuste realiseerimiseks hädavajalik. “Soovisime ühendada jõud tuntud ettevõttega, mis tagaks meie töötajatele parima väljaõppe tõstes sellega klientidele pakutava teenuse kvaliteeti,” põhjendab Toomsoo otsust alustada koostööd IIZI-iga. “Olen tänulik selle 13 aasta eest kindlustussektoris. Samuti hindan kõrgelt Credo meeskonda, kes on minuga ühiselt jõudnud selle muudatuseni, et jätkata juba veebruarist IIZI nime all.”

Kõnealune tehing Credo klientidele täiendavaid lisakohustusi ei too. Vastupidi, IIZI-il on tugev tehniline võimekus ja lai teenustevalik, millest saavad õige pea osa ka Credo tänased kliendid.  

Ostu-müügileping allkirjastati 3. jaanuaril 2022. Lepinguosalised otsustasid tehingu hinda mitte avalikustada. Tehing jõustub 1. veebruaril 2022.