IIZI omandab ühe Euroopa suurima kindlustusmaakleri MAI kindlustusportfelli Eestis

1. september 20222 minut(it) lugemist
IIZI omandab ühe Euroopa suurima kindlustusmaakleri MAI kindlustusportfelli Eestis

IIZI Kindlustusmaakler AS-i korporatiiväriga liitub MAI Baltics Eesti filiaal.

IIZI Kindlustusmaakler AS võtab üle MAI Baltics Eesti filiaali äritegevuse. Tegemist on osaga tehingust, milles IIZI omanikfirma GrECo lõi käed Kesk- ja Ida-Euroopa juhtiva kindlustusmaaklerettevõttega MAI CEE Ltd.

IIZI korporatiivkliendiüksuse juhi Kaido Konsapi sõnul lisab MAI Baltics Eesti kolleegide ühinemine IIZI korporatiiväri meeskonnaga ettevõttele täiendavat teadmist kindlustusturgudest ja kvaliteeti rahvusvaheliste klientide teenindamisel.

„Tervitame uusi kolleege, kelle tööeetika ja arusaam ärist ühtivad igati IIZI ettevõtte kultuuriga. Olen kindel, et meil saab olema üksteiselt palju kasulikku õppida,“ rõõmustab Konsap ja lisab, et hästitöötavast meeskonna sünergiast hakkavad kasu lõikama eelkõige kliendid.

IIZI Kindlustusmaakler AS on turul tuntud innovatiivsete kindlustus- ja IT-lahenduste poolest, mida hindab kõrgelt ka MAI Baltics Eesti filiaali juhataja Aleksandr Belous. „Usun, et osana IIZI kliendiperest saavad MAI senised kliendid kogeda uuel tasemel riskinõustamist ning haldus- ja makselahendusi,“ kommenteerib peagi IIZI Kindlustusmaakler AS-i rahvusvaheliste klientide teeninduse koordinaatori ametisse astuv Belous.

MAI tänane meeskond jätkab IIZI Kindlustusmaakler AS-i korporatiiväri töötajatena. Igapäevase suhtluse osas jäävad MAI klientidele senised kontaktisikud samaks. Kõnealune tehing jõustub 1. septembril 2022.

Spetsialiseerunud kindlustusmaakler GrECo omandas 2021. aasta septembrikuus suurima Kesk- ja Ida-Euroopa riskide juhtimise, kindlustuse ja töötajate hüvitistega tegeleva konsultatsioonifirma MAI CEE Ltd. GrECo on tegutsenud Ida-Euroopas alates 1989. aastast, saavutades turul juhtpositsiooni. Firmal on 16 riigis 1 000 töötajat. Eestis kuulub GrECo Gruppi turu suurim maaklerettevõte IIZI Kindlustusmaakler AS.