IIZI partnerüksust asus juhtima Urmas Habakukk

4. september 20232 minut(it) lugemist
IIZI partnerüksust asus juhtima Urmas Habakukk

Eesti suurima kindlustusvahendaja IIZI ridadesse astus varem kindlustus ja panganduse valdkonnas tegutsenud Urmas Habakukk, kes vastutab nüüd IIZI partneräri juhtimise eest.

Partneräris enam kui viisteist aastat tegev olnud IIZI Kindlustusmaakler AS on selle aja jooksul teenindanud nii erinevate liisingettevõtete, tanklakettide kui automüüjate kliente.  ”Oleme loonud erinevaid lahendusi, mida kasutades, saavad meie partnerid oma klientidele pakkuda lisandväärtust ja seeläbi suurendada oluliselt oma klientide lojaalsust,“ rõhutab IIZI tegevjuht Igor Fedotov lisades, et IIZI hea tehniline võimekus võimaldab äärmiselt lihtsalt teenindada ka väga suure kliendibaasiga partnerite kliente.

Fedotovi sõnul sulanduvad täna kindlustusega seotud lahendused aina enam kokku erinevate toodete ja teenustega. „IIZI pikaajaline kogemus ja tugevad lahendused on seotud eelkõige sõidukitega, kuid tulevikus mitte ainult, mistõttu on Urmas oma teadmiste, ambitsiooni ja kogemustepagasiga just õige inimene viimaks ellu ja juhtides erinevaid partnerlahendusi,“ rõõmustab Fedotov.

Urmas Habakukk on varasemalt olnud ka IIZI koostööpartneri rollis, mis aitab hästi mõista, kuidas partneräri dünaamika toimib. Habakuke sõnul vaimustab teda eelkõige IIZI energia ja soov luua innovatiivseid lahendusi. „IIZI tahe teha asju teistmoodi on mind alati paelunud. Lisades siia suurepärase meeskonna ja tugeva IT võimekuse, siis sellise kombinatsiooni najalt saavadki vaid suured asjad juhtuda,“ kiidab värske partnerüksuse juht.

Urmas Habakukk alustas uues ametis 1. septembril.