IIZI Tervis: lahendus väiksema töötajate arvuga ettevõttele

4. juuni 20212 minut(it) lugemist
IIZI Tervis lahendus väiksema arvuga ettevõttele

Üha enam pakub ettevõtjatele huvi tervist puudutavad teemad, mis töötajaid motiveeriks. Üheks võimaluseks on pakkuda motivatsioonipaketis kaasaegset ravikindlustust, mida riik toetab ning seda kulu lubatud mahus erisoodustusega ei maksusta. Kindlustusturul seni väiksema töötajate arvuga ettevõttele sobivat lahendust ei pakutud, kuid nüüd on see võimalus IIZI Tervise näol olemas.

IIZI Tervis pakub lahendust olukorrale, mil töötaja terviseprobleemid võivad  jääda pikkade ravijärjekordade või alternatiivi pakkuvate erakliiniku krõbedate hindade tõttu lahenduseta. Nii võimaldab eraisikule suunatud teenus lahendada mured kaugmeditsiini teel, tagab kiire pääsu eriarstile aga pakub ka muid meditsiiniteenuseid, et töötaja terve püsiks.

Lahendus pakub mugavat ostuprotsessi ega eelda tavapärast põhjalikku tervise taustakontrolli. Paketid on koostatud vajaduspõhiselt, et iga klient oma terviseküsimustele kiired vastused saaks. Alustades vajalikest vaktsineerimistest, hambaravist, vaimse terviste teenustest ja profülaktilistest uuringutest ning lõpetades retseptide ja saatekirjade pikendamise või kaugmeditsiiniga, mis tähendab sisuliselt, et arst on alati töötaja jaoks olemas.

Kuidas seda töötajale pakkuda?

Tegu on parima maksusäästliku võimalusega töötajate motiveerimiseks ja nende tervisesse panustamiseks. IIZI Tervis sobib hästi kuni kümne töötajaga väikeettevõttele.

IIZI Terviseni on 3 lihtsat sammu:

  • Töötaja tutvub IIZI Tervis pakettidega.
  • Töötaja valib endale sobiva paketi välja ja teatab oma soovist tööandjale. Tööandja saadab meile töötaja andmed ja valitud paketid läbi IIZI Tervise ankeedi.
  • Sõlmime tehtud valiku alusel lepingud ning edastame dokumendid töötaja e-posti aadressile. Arve esitatakse ettevõttele.

*Kui tööandja võimaldab töötajate tervise edendamiseks tehtavaid kulutusi tulumaksuseaduse § 48 loetletud hüvesid, siis ei lisandu erisoodustusmaks kuni 100 € töötaja kohta kvartalis.

Leia sobiv IIZI Tervise pakett