IIZI uuenduste lainel: kindlustamine nüüd veel kiirem ja mugavam

16. veebruar 20183 minut(it) lugemist
IIZI uuenduste lainel kindlustamine nüüd veel kiirem ja mugavam

Iga toode ja teenus turul peab kaasas käima kiire elutempoga, kus aeg on inimeste suurim ja hinnatuim vara. Sel aastal 18. sünnipäeva tähistav Eesti ettevõte IIZI Kindlustusmaakler AS töötab igapäevaselt selle nimel, et keerulist aina lihtsamaks teha. Uuenduskuuri läbinud IIZI koduleht just neid pakubki. Kommentaare jagab IIZI tegevjuht Igor Fedotov.

IIZI on läbi aegade pannud rõhku sellele, et uuendused oleksid loomulik osa ettevõtte arengust. Ka väiksemgi tähelepanek ja muudatus paremuse poole loob juurde positiivseid emotsioone, eriti kui need päeva lõpuks muudavad väga paljude inimeste tegemisi lihtsamaks ja kiiremaks. Seda põnevust ei ole aga lihtne hoida. Mis täna on uus, on homme juba tavaline ning meile see väljakutse meeldib. Seega, tutvustame IIZI 5 viimast uuendust, mida ka Sul on võimalik kohe järgi proovida.

IIZI kodulehte külastades märkad esmalt uut kujundust, lehe ülesehituse loogika muutust ja mis kõige olulisem, leht on kordades kiirem ja seetõttu ka külastajale mugavam. „Põhimõte on sama: võrdled kindlustusseltside pakkumisi, valid sobivaima kindlustuse, sõlmid lepingu, tasud arve ja dokumendid saadetakse e-posti aadressile“, kommenteerib Fedotov. Kui plaanid tagasi tulla ka edaspidi, siis on hea enda andmed süsteemi meelde jätta ja järgmisel korral on asjaajamine veelgi kiirem.

Kõik Sinu kindlustusdokumendid on kiiresti ja mugavalt olemas Minu IIZI keskkonnas. See on mõeldud ainult Sulle ja Sinu huve silmas pidades. Hetkel leiad sealt oma kindlustuslepingud ja arved, et oleks hea ülevaade kehtivatest dokumentidest. Saad seal ka andmeid täiendada või lisada ning pikendada, lõpetada ja muuta kindlustuslepinguid. Kui oled usin nutiinimene, siis pääsed oma kindlustuslepingutele ligi ja saad ka sobivaid liiklus- ja reisikindlustusi osta IIZI äppi kasutades. Nii Minu IIZI keskkond kui ka IIZI äpp on alles esimesed sammud teenuse disainimisel. Funktsionaalsus järjest täieneb ning palju uut on veel tulemas.

Kui e-posti aadressile saabub tasumist ootav PDF-arve, siis enam ei ole vaja kopeerida andmeid ega neid ükshaaval sisse trükkida. Piisab, kui vajutad arvel olevale summale, et liikuda kiirelt ja mugavalt makse kinnitamiseks panka. „Enam ei pea sisse toksima viitenumbrit ega kopeerima arve numbrit, kõik vajalikud andmed liiguvad koheselt ka tasumise vaatesse kaasa,“ täpsustab IIZI tegevjuht.

Uue hingamise on saanud ka kodukindlustuse ostmise protsess, mida ise kutsume lihtne kodukindlustus. Nii nagu liikluskindlustuse hinnapakkumiste puhul on võimalik saada vaid sõiduki registreerimis­numbri sisestamisel, siis kuni 40-aastaste alaliste elukohtade kodukindlustuse hinnapakkumiste saamiseks on põhiliseks kinnisvara aadress ja mõned täpsustavad detailid. „Küsime kordades vähem andmeid kui varasemalt. Enam ei ole vajadust täpsustada näiteks korrust, renoveeritust, ahjude-pliitide olemasolu, turvalukke jne,“ lisas Fedotov.