Iiziklik liikluskindlustus: uus unikaalne lahendus kindlustusturul

16. november 20202 minut(it) lugemist
Iiziklik liikluskindlustus uus unikaalne lahendus kindlustusturul

Traditsioonilisest liikluskindlustusest paljudes liikluses levinud olukordades kahjuks ei piisa. Kindlustus peab olema personaalne ning vastama iga kindlustaja vajadustele, mistõttu pakume uue lahendusena lisakaitseid- ja teenuseid, mida mujalt ei leia. Kuidas iiziklik liikluskindlustus Sulle kasu toob?

Liikluskindlustus on Eestis vastavalt seadusele kohustuslik kõigile sõidukitele, millega osaletakse liikluses. Õnnetuse korral tehakse korda kannatanu sõiduk, hüvitatakse kahjud kellegi teise varale või tervisele. Paraku paljude levinud olukordade puhul jääb sellest väheks.

Traditsiooniline liikluskindlustus on minevik

Paraku alati tavapärasest liikluskindlustusest ei piisa – näiteks kokkupõrkel metsloomaga, kui vajad tuge kahjuvaidluste lahendamisel või olukorras, mil oled ise põhjustaja rollis ja viga saab Sinu sõiduk. Panime kokku ainulaadsed paketid ning soovitame just Sulle kasulikke lisakaitseid ja -teenuseid. Pakume kindlustust ka teistele levinud kahjudele, mida traditsiooniline liikluskindlustus ei kata.

Kuu kaupa tasumist kohtab kindlustuses harva

Kõik autoomanikud teavad, et lisaks püsivatele kuludele nagu kütus, hooldused ja ülevaatus tuleb ei pääse ka liikluskindlustusest. Seetõttu pakume mugavat võimalust väljaminekute hajutamiseks aastase liikluskindlustuse eest tasuda igakuiselt 12-osas, mida üldiselt turul ei pakuta. Saad kasutada automaatset igakuist kaardimakset, mis tagab pideva kindlustuskaitse kehtivuse või tasuda kindlustuse eest loetud sekunditega klikates vaid arvel olevale summale.

Hoiame ära Sinu ootamatud kulud

Oleme alati klientide soove ja tagasisidet arvesse võtnud, luues seeläbi turul erinevaid lahendusi just selleks, et igav kindlustamise protsess oleks tarbijale võimalikult uuenduslik, lihtne ja arusaadav. Kindlustus kipub sageli ununema ning õnnetuse korral võib see kaasa tuua arvestatavad kulud, näiteks on keskmine kahju ca 2000 €. Seetõttu tuletame Sulle alati meelde, kui kindlustus lõppema hakkab ning saadame uueks perioodiks taas võrdleva pakkumuse.

Milline liikluskindlustus Sulle sobib?