Import Auto teeb inimeste elu lihtsamaks

1. jaanuar 20152 minut(it) lugemist

Import Auto tegutseb Volvo sõltumatu spetsialistina juba ligi 10 aastat, pakkudes Pärnus asuvas autosalongis laia valikut väga hea varustuse, originaalläbisõidu ja korraliku hooldusajalooga autosid. Klientidele pakutakse kõiki sõiduki jaoks vajalikke hüvesid, seal hulgast IIZI Kindlustusmaakler AS vahendusel kindlustust.

Import Auto on võtnud esmakordselt Eestis kasutusele termini Sõltumatu Volvo Spetsialist (Independent Volvo Specialist), mis hõlmab kogu ettevõtte poolt pakutavat teenustepaketti – Volvo sõiduautode müüki, hooldust, varuosasid ja lisavarustust ning kõiki seotud tugiteenuseid. Import Auto salongis on esindatud kõik populaarsemad Volvo mudelid. Müüdavamatest mudelitest nimetab ettevõtte juhataja Martin Lulla Volvo XC60, mille valik on kõige suurem ja mitmekesisem, seda nii varustuse, värvi kui hinnaklassi poolset. Populaarsed on jätkuvalt ka „vanad klassikud“ Volvo S60, S80, XC70 ja XC90. Olles kindel müüdavate autode laitmatus kvaliteedis, annab Import Auto neile omalt poolt kuni 3 aastase garantii. 

Tagamaks klientidele parimat  teenindust, pakub Import Auto nii ostuga kaasnevalt kui ka selle järgselt mitmeid seonduvaid lisateenuseid. „Võtmed kätte“ kontseptsioon näeb ette, et kliendil aidatakse korda ajada finantseerimisküsimused ja registreerimisega seotud bürokraatia. Lisaks, IIZI Kindlustusmaakler AS vahendusel pakutakse Import Auto esinduses sõidukitele koheselt kaasa ka liikluskindlustust ja kaskokindlustust. Koos liikluskindlustusega on võimalik endale koheselt juurde valida ka kahjuabi teenus, mis on abiks kahjujuhtumi korral paberimajanduses orienteerumiseks ja seltsiga suhtlemisel, et tagada õiglane ning tingimustekohane kahjude hüvitamine. „Meile meeldib see, et saame pakkuda klientidele Import Auto esinduses kõiki sõiduki jaoks vajalikke hüvesid, seal hulgas ka kindlustust. Nii teeme inimeste elu oluliselt lihtsamaks ja kiiremaks. Iizi nagu ütleb ka meie koostööpartneri ettevõtte nimi“, lisab juurde Martin Lulla.

Import Auto leiad Pärnust:
http://www.importauto.ee/

IIZI Kindlustusmaakler AS on Eesti kapitalil põhinev kindlustusvahenduse ettevõte, olles samas ka esimesi internetipõhiseid kindlustusteenuse pakkujaid. Täna osutatakse kvaliteetset maakleriteenust nii väike- kui ka suurklientidele läbi personaalsete lahenduste ja internetipõhise iseteeninduskeskkonna. IIZI Kindlustusmaakler AS tegutseb turul aastast 2000 ning on tänaseks suurima maaklerina saavutanud Eestis 20-protsendilise turuosa. Rahvusvaheliselt on IIZI esindatud Läti ja Soome turul. IIZI Group AS-is töötab üle 150 inimese.

Kindlustamine on iizi. 

Kui soovid püsida kindlustusturul toimuvaga kursis, Nupp_Liitun-Uudiskirjaga
siis suurepärane võimalus selleks on IIZI uudiskiri.