Inimeste teadlikkus reisikindlustusest ja selle vajalikkusest on oluliselt tõusnud

1. jaanuar 20152 minut(it) lugemist

IIZI Kindlustusmaakleri poole pöörduti aastal 2014 reisikindlustuse sooviga üle 100 000 korra. See on ligi 54% rohkem kui aastal 2013. Inimeste teadlikkus reisikindlustusest ja selle vajalikkusest on viimastel aastatel oluliselt tõusnud. Järjest enam eelistatakse standardlahendustele paindlikke ja vajadustepõhiseid kindlustamise võimalusi, mis vastavad reisi eesmärkidele. 

Eesti suurima reisikindlustuse vahendaja, IIZI Kindlustusmaakleri, statistikal põhinedes hindavad inimesed laia valikut kindlustusseltside esindatust ning võimalust seltside pakkumisi ja ka tingimusi lihtsalt omavahel võrrelda. Enamus reisikindlustuse poliise, ca 75%, sõlmiti läbi internetikeskkonna, kus kindlustamine on kiire ja mugav. Klient saab vaid mõne hiireklikiga kätte info nii kindlustuse kohta kui ka võimaluse koheselt poliisi sõlmida. 

Lisaks Eesti turul tegutsevatele seltsidele pakub IIZI Kindlustusmaakler maailma suurimaid tervise- ja reisikindlustuse Bupa Global ja AIG kindlustusseltside reisikindlustusi. Seeläbi on tagatud klientidele laiemad kaitsed, paindlikumad kindlustamisvõimalused ja paremad lisakatted kui standardlahendustes on välja toodud. Kindlustamisel on kõige olulisem arvestada reisi eesmärgi ja iseloomuga. Näiteks tuleks reisikindlustuse puhul valida täiendavalt juurde lisakaitse talispordiga tegelemiseks (mäesuusareisid, lumelauareisid), golfireisile minemiseks, ärireisideks ja välismaale tööle liikumiseks. 

IIZI Kindlustusmaakleri vahendusel sõlmiti vaid 3% aastaseid korduvreisikindlustusi. „Inimestel on harjumus teha üksikuid reisipõhiseid kindlustusi, mitte eelistada aastast korduvreisikindlustust. Paljud kasutavad ka pangakaardiga seotud kindlustust, mis siiski teatud reiside puhul ei kata kõiki vajadusi ja juurde tuleb teha üksikpoliise. Aktiivsema eluviisiga inimestele, kes välisreise teevad rohkem kui üks kord aastas, soovitaksime aastast korduvreisikindlustust“, kommenteeris kindlustanute reisihuve IIZI Kindlustusmaakleri isikukindlustuse osakonna juht Tiina Neemoja.

IIZI Kindlustusmaakler AS on Eesti suurim kindlustusvahendus ettevõte, mis pakub kvaliteetset maakleriteenust väike- kui ka suurklientidele läbi personaallahenduste ja suurima internetipõhise iseteeninduskeskkonna. IIZI Kindlustusmaakler AS tegutseb turul aastast 2000 ning on tänaseks suurima maaklerina saavutanud Eestis 22%-lise turuosa. Rahvusvaheliselt ollakse esindatud Läti ja Soome turul.

Reisikindlustus on iizi! 

Osta reisikindlustus enne 02.03.2015 ja osale loosimises! Võida talvepuhkuse kindlustusraha tagasi ja kingime Sulle tasuta suvepuhkuse Kreekas. Loe täpsemalt kampaania kohta siit!

Nupp_Liitun-UudiskirjagaKui soovid püsida kindlustusturul toimuvaga kursis,
siis suurepärane võimalus selleks on meie uudiskiri.