Kampaania: Vormista liikluskindlustus postkontoris 01.04.2015 – 30.04.2015

1. jaanuar 20152 minut(it) lugemist

IIZI Kindlustusmaakler AS koostöös Eesti Posti ja Kingitus.ee-ga korraldab perioodil 01.04.2015 – 30.04.2015 liikluskindlustuse kampaania. Kampaanias osalevad kõik, kes on sõlminud enne aprillikuu lõppu (30.04.2015 kaasa arvatud) Eesti Posti postkontorites üle Eesti liikluskindlustuse IIZI Kindlustusmaakler AS vahendusel. 

Vaata siit, kus asuvad Eesti Posti kontorid.

Auhinna on välja pannud koostööpartner Kingitus.ee, milleks on kolm elamuskingitust:

Nauding gurmaanidele – Kingituspakk, mis aitab avastada toidu- ja joogimaailma. Harivad ja põnevad koolitused ning elamused gurmaanidele. Kingituspakk sisaldab rohkem kui 30 erakordset maitseelamust. Elamuste hulgast saab kingisaaja välja valida ühe endale sobiva.

Vaata lisaks: http://www.kingitus.ee/kingitus/erakordsed-maitseelamused

Elamuste paradiis – Kingituspakk, mis pakub rõõmu, ekstreemsust, lõõgastust, maitseelamusi ja palju muud. Kingituspakk sisaldab rohkem kui 70 hoolikalt valitud ja unustamatut elamust. Elamuste hulgast saab kingisaaja välja valida ühe endale sobiva.

Vaata lisaks: http://www.kingitus.ee/kingitus/elamuste-paradiis

Massaaži ja spaa maagia – Kingituspakk, sisaldab rohkem kui 60 hoolikalt valitud ja unustamatut elamust. Elamuste hulgast saab kingisaaja välja valida ühe endale sobiva.

Vaata lisaks: http://www.kingitus.ee/kingitus/ilu-ja-spa-kingituspakk

Võitjate nimed avalikustatakse IIZI Kindlustusmaakleri Facebooki lehel ja peale kampaania lõppu IIZI Kindlustusmaakler AS kodulehel.

Võida iizilt! 

Õnnitleme!
Kingitus.ee kingituspakid on loosimise tulemusena endale võitnud Eduard Polyakov, Janek Kukke ja Üllar Erm. Teiega võetakse peagi ühendust. 

Tänud kõigile kindlustajatele!

Kindlustamine on iizi.