Käsipallikohtunikud võtavad sel hooajal iizilt

1. jaanuar 20151 minut(it) lugemist

Eesti Käsipalliliit alustas käesolevast hooajast koostööd IIZI Kindlustusmaakler AS-iga. Tegemist on mõlemale poolele uue ja huvitava väljakutsega, kus ennekõike võidab aktiivne sporditegemine. Hoiame omadele pöialt!

IIZI Kindlustusmaakler_Käsipalliliit_Hooaja avamine

IIZI on käsipalliliidule abiks kindlustusküsimustes ning aitab ja toetab põnevaid käsipalliliidu ettevõtmisi. Koostöö esimeses etapis panustatakse käsipallikohtunikesse ning juba alanud hooajal võib mängudel näha kohtunikke uutes särkides. Loodame, et edaspidised mängud on nüüdsest ka igatpidi iizimad.

„Suurima kindlustusmaaklerina ja sada protsenti Eesti kapitalil põhineva ettevõttena on IIZI võtnud missiooniks omadele kaasa elada ja toetada igati aktiivset sporditegemist,“ kommenteeris koostööd IIZI turundus- ja müügijuht Maria Plees.

„Käsipallis kehtivad alates selle aasta juunist uued võistlusmäärused, mille eesmärgiks on muuta ala veelgi kiiremaks ja atraktiivsemaks. Meil on heameel, et IIZI abiga saame luua paremad tingimused kohtunikele, kes oma tegevusega aitavad kaasa uute võistlusmäärustega kohanemiseks,“ lausus käsipalliliidu peasekretär Pirje Orasson.

Kindlustamine on iizi. 

Kui soovid püsida kindlustusturul toimuvaga kursis, siis liitu meie uudiskirjaga!