Kindlusta end PÖFFile

1. jaanuar 20153 minut(it) lugemist

Novembrikuu pikad ja pimedad õhtud on kohal. Kutsume kõiki suuri ja väikeseid filmisõpru kinno. Pimedate Ööde Filmifestivali alafestival Just Film on kokku pannud toreda programmi, mida soovitame eelkõige just perega kinoplaanide tegemiseks. Muidugi leidub ka muud põnevat igas vanuses kinosõpradele. 

Perioodil 01. – 18. november 2015 loosime kõikide IIZI vahendusel kindlustanute vahel välja 5×2 kinopiletit PÖFF-le! Piletiloosid toimuvad 12. ja 19. november 2015.  

Vali endale sobilik kindlustus meie veebilehelt ja kindlusta end PÖFF-le!

Just Film on Tallinna Pimedate Ööde Filmifestivali (PÖFF) laste- ja noortefilmide alafestival, mis koosneb lastefilmide ja noortefilmide võistlusprogrammist ning eriprogrammidest. Näitamisele tulevad filmid, mida ka kõige suurem filmisõber igapäevaselt naljalt näha ei saa. Mõni neist ajab nutma, mõni naerma ja mõni muudab elu. Midagi igas vanuses kinosõpradele. 

Just Film

Sel aastal saab Just Film 15 aastaseks. Programmis on üle 50 täispika filmi ning kokku toimub 125 seanssi. Just Filmi filmiprogramm jaotub erinevateks osadeks:

  •  tavapärane noorte- ja lastefilmide programm;
  • koostöös Maanteeametiga liiklusest ja liikusohutusest filmide eriprogramm (tasuta);
  • DOC@Just programm, milles on palju muusika- ja ekstreemspordifilme;
  • lapseõiguste eriprogramm lastest ja noortest, kes võitlevad selle eest, et mitte jääda elu hammasrataste vahele;
  • kodanikupäeva eriprogramm ühiskonna teemadel (tasuta).

Perega kinno minemiseks on hea üle vaadata pere pisematele suunatud lasteprogramm, millest leiab imeilusaid pere- ja lastefilme. Mitmed eelmise aasta hitid on saanud endale sel aastal järje ning kavast võib leida näiteks seiklusrikka lastefilmi “Belle ja Sebastian – seiklused jätkuvad” (Belle and Sebastian, The Adventure Continues 2015, Prantsusmaa). Spetsiaalselt lasteaiaealiste peale mõeldes on esmakordselt festivali valikusse lisatud multikatest koosnev mudilaste seanss, mis tuleb näitamisele hommikuti uuenenud Kinos Kosmos. Uuri lähemalt lasteprogrammi kohta siit.

Just Film toimub 13.-22. novembril, filmide tutvustused ja kinokava leiad siit

Pilet 4.5 €, Sooduspilet 3.5 € (kehtivad eelkooliealistele lastele, õpilastele ja tudengitele), Sooduspakett  3 € – ostes korraga välja 6 või enam piletit, on iga pileti hinnaks 3 €.

Piletiloosi täiendav info
IIZI Kindlustusmaakleri AS (edaspidi IIZI) korraldatav kinopiletimäng toimub perioodil 01.11 – 18.11.2015. Piletimängu korraldajaks on IIZI Kindlustusmaakler AS, äriregistri kood 10641929, asukoht Pärnu mnt. 158/1, Tallinn, 11317 Harjumaa. 
Kinopiletite loosis osalevad kõik isikud, kes on välja toodud perioodil IIZI vahendusel ostnud endale sobivaima kindlustuse. 
Kokku loositakse välja 5×2 kinopiletit Pimedate Ööde Filmifestivali Just Filmi poolt. Loosimised toimuvad kahes osas, kuupäevadel: 12. ja 19. november 2015. Võitjatega võetakse ühendust vahetult peale loosimist e-maili või telefoni teel ning täpsustatakse, kuidas piletid kätte saada. Võitjate nimed avalikustatakse IIZI Kindlustusmaakleri kodulehel ja Facebooki lehel

Enne kindlustamist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri meie spetsialistiga 16660!

Kindlustamine on iizi.