Helen Evert Äripäeva veebiseminaril: kuidas osta IT-ettevõtte tegevuse kindlustust

23. juuli 20191 minut(it) lugemist
Helen Evert Äripäeva veebiseminaril kuidas osta IT ettevotte tegevuse kindlustust

IT-valdkonna ettevõtted moodustavad Eesti majanduse kogukäibest märkimisväärse osa. Paraku ei ole kohalikud kindlustusandjad veel valmis ettevõtte tegevuse riske enda kanda võtma. Evert usub, et hea kindlustuslahendus lisab ettevõttele väärtust, panustab äritegevuse kasvu ja võimaldab teha julgemaid äriotsuseid. Veebiseminar toimub 30. augustil, kell 10:00-11.30.

Kohalikud kindlustusteenused ei jõua IT-ettevõtete vajadustele järele ning selleks, et välisturgudele murda, nõuavad lepingupartnerid kindlustuslepinguid. Kohalikult turult kindlustuslepingute hankimine võib olla keeruline, sest turul olevad kindlustusandjad ei suuda IT-ettevõtete riske hinnata või ei paku sobivaid kindlustustooteid. IT-turul on aga märkimisväärne konkurents, mistõttu on kindlustuslepingu olemasolu sageli oluline argument ning selle puudumine võib olla takistuseks. Kindlustuslahendused päris kättesaamatud siiski ei ole ning kindlustusmaakleri abiga on võimalik soovidele vastav leping välismaalt osta.

IIZI kindlustusmaakler Helen arutleb järgmistel teemadel:

  1. IT-ettevõtte tegevusriskid
  2. Kindlustuslepingu hankimise võimalused
  3. Mida ja kuidas kindlustada
  4. Muud teemad ning küsimustele vastamine

Veebiseminar toimub 30. augustil kell 10:00-11:30 internetis Äripäeva veebiseminaride keskkonnas. Lisainfo ja registreerimine Äripäeva e-poes.