Konservatiivne kindlustusmaailm vajab innovatiivseid lahendusi

25. november 20192 minut(it) lugemist
Konservatiivne kindlustusmaailm vajab innovatiivseid lahendusi

Oleme läbi aegade rõhku pannud sellele, et uuendused oleksid loomulik osa ettevõtte arengust. IIZI oma innovaatilisusega murrab igipõlise arvamuse, et kindlustamine on igav ja keeruline. Toome Sinuni lahendused, millega kindlustusturul erineme.

Ainulaadsed mobiilsed lahendused kindlustusturul

Tavapäraste kindlustuslahenduste kõrval ei saa alahinnata ka asjaajamisi ning toiminguid, mida aina enam tehakse vaid mobiilis. Võtsime seda arvesse ka kindlustusprotsessides ning tulime turule IIZI äpiga, mille funktsioonid võimaldavad lisaks kindlustamisele ligi pääseda kõigile dokumentidele, saada teavitusi kindlustuse lõppemisest aga ka ülevaate arvetest. Kõige suurem eelis on ostuprotsessi lihtsus, sest piisab vaid mõnest klikist, et endale liiklus-või reisikindlustus osta. Lisaks sellele saab kindlustada nii uut kui ka kasutatud mobiiltelefoni.

Oodatud kindlustuskaitse ka kasutatud mobiilitelefonile

Kogu elu on tänapäeval mobiiltelefonis ning seetõttu toob hinnalise telefoni kukkumine või purunemine kaasa harjumatu ebamugavuse ning ootamatud kulutused. Kuigi turul pakutakse teatud kindlustuskaitset ka näiteks kodu- ja reisikindlustuse puhul, siis see ei pruugi mobiilide puhul enam piisav olla. Üldjuhul saab kindlustada vaid pakendis tutikat telefoni, kuid IIZI mobiilikindlustuse puhul saab ka kasutatud telefoni kaitsta ning kindlustuskaitse kehtib ka mujal maailmas. Kindlustuskaitse on lai ning kindlustatud on enamlevinud mobiilikahjud nagu näiteks purunemine, kukkumine, seadme ülekoormus, vedelikukahjud jne.

Vajalikud kindlustustooted, mis kannavad IIZI nime

IIZI tooted pakuvad kindlustusturul olulist lisaväärtust. IIZI nime kannab nii kasko, kui ka kodukindlustus, mis on unikaalsed lahendused ning mille põhifookus on ulatuslikul kindlustuskaitsel ning mõistlikul hinnal. Meie poolt pakutud tooted on kokku pandud vastavalt klientide vajadustele, need sisaldavad nii IIZI soovitust kui ka kindlust, et tegemist on hea kindlustuskaitsega Sinu varale.

Kindlustusmaaklerina oleme kindlustuse innovatsioonivedajad, arvestades klientide soovide ja tagasisidega ning luues seeläbi turul erinevaid lahendusi selleks, et kindlustamise protsess oleks tarbijale võimalikult uuenduslik, lihtne ja arusaadav.

Meeldetuletussüsteem päästab ootamatutest kuludest

IIZI kasutab kindlustuskaitseta sõitude vältimiseks turu parimat meeldetuletussüsteemi. Saadame lepingu lõppemisest teavituse e-posti aadressile ja telefonile. Kliendil jääb üle vaid hoolitseda selle eest, et kontaktandmed oleksid alati õiged ja värsked.

Mugavus ja kiirus on oluline kogu protsessis

Kindlustuse sõlmimise protsess peab olema algusest lõpuni mugav, arusaadav ja kiire. IIZI pakub arve tasumiseks lihtsat viisi ning andmeid ei ole vaja kopeerida ega trükkida. Makse kinnitamiseks tuleb klikkida vaid arvel olevale summale ning kõik vajalikud andmed liiguvad tasumise vaatesse kaasa.