Küberriskide seminar 4. oktoobril Tallinnas

1. jaanuar 20153 minut(it) lugemist

Briti Saatkonnal Tallinnas ja IIZI Kindlustusmaakler ASil on hea meel kutsuda Teid osalema küberturbe üritusele NB-UK CyberScrum, mille raames toimub 3. oktoobril algusega kl 18.00 Gala-õhtusöök Lennusadamas ning 4. oktoobril algusega kell 9.30 näitus ja Kindlustusriskide seminarid Kadrioru Kunstimuuseumis.

Palun tutvuge kava ja pikema tutvustusega allpool. Seminaridel ja üritustel on võimalik osaleda terve päeva või üksikute osadena. Palume registreerimisel oma valikutest teada anda, sest kohtade arv on piiratud. Kinnitage oma osalemine e-postiga aadressile RSVP.Tallinn@fco.gov.uk hiljemalt 23. septembril.

Lisainfo:
Laura Arengu, Briti Saatkond Tallinnas
tel 667 4738
laura.arengu@mobile.trade.gov.uk

4. oktoobri ürituste programm (Kadrioru Kunstimuuseumis):

09.30 Registreerimine ja hommikukohv
10.00 Näituse avamine ja Briti suursaadiku tervitussõnad
10.30 NATO Küberkaitsekoostöö Keskuse presentatsioon eri riikide küberkaitsepoliitikatest, seminariruum B

10.30 Cyber Risks & Insurance: seminar kriitilise infrastruktuuri ettevõtetele, seminariruum A
10.30 Preparing for and responding to a Cyber Breach, Tom Spier, IDT911, UK
10.50 Case study: Managing Cyber Risks on the example of Certification Centre (AS Sertifitseerimiskeskus), Kalev Pihl, EST
11.10 How insurance can help to mitigate cyber risk, David Dickson, Safeonline, UK
11.30 Analysing cyber risk, Tony Loizides, Safeonline, UK

11.30 Briti ettevõtete presentatsioonid, seminariruum B
12.30-14.00 Buffee lõuna

14.00 Cyber Risks & Insurance: seminar IT ettevõtetele, seminariruum A
14.00 How insurance can help mitigate technology and cyber risks, David Dickson, Safeonline, UK
14.20 Responding to a technology liability claim, Tony Loizides, Safeonline, UK
14:50 Case study: Managing Cyber Risks on the example of Insly, Ott Kell, EST
15:10 Responding to a cyber breach, Tony Loizides, Safeonline, UK

14.00 Briti ettevõtete presentatsioonid jätkuvad, seminariruum B
15.30 UK-Estonia TechLink ja partnerite sessioon, seminariruum A
16.30 Ametliku osa lõpetamine kokteilidega
19.00 Mõnus networking õhtu Manna La Roosas (Vana-Viru 15)

NB-UK CyberScrum tutvustus. Ürituse keskmes on tipptasemel briti küberturbeettevõtete näitus 4. oktoobril. Sellele lisaks toimub läbi päeva paralleelselt mitmeid seminare ja esitlusi: NATO Küberkaitsekoostöö Keskuse esitlus eri riikide küberkaitsepoliitikatest, valitud briti ettevõtete presentatsioonid ning küberriskide vastu kindlustamise seminarid kriitilise infrastruktuuri ettevõtetele ning IT ettevõtetele.

Ühendkuningriigis pakutakse maailma tipptasemel teenuseid, koolitusi ja konsultatsioone kõikides küberturbe niššides. Seal on kokku üle 1000 küberturbeorganisatsiooni, kus töötab üle 100 000 spetsialisti. Tulge tutvuge meie valikuga nende paremikust, osalege seminaridel ja kasutage võimalust regionaalsete kontaktidega suhtluseks!

Seminaride programmi eest vastutab IIZI Kindlustusmaakler AS, kes alates sellest aastast hakkas ka Eestis pakkuma küberriskide kindlustamist Eesti ettevõtetele. Seminaril astuvad üles oma ala eksperdid maailmast ning tutvume ka lähemate näidetega siinsel turul.

IIZI Kindlustusmaakler AS on Eesti kapitalil põhinev kindlustusvahenduse ettevõte, olles samas ka esimesi internetipõhiseid kindlustusteenuse pakkujaid. Täna osutatakse kvaliteetset maakleriteenust nii väike- kui ka suurklientidele läbi personaalsete lahenduste ja internetipõhise iseteeninduskeskkonna. IIZI Kindlustusmaakler AS tegutseb turul aastast 2000 ning on tänaseks suurima maaklerina saavutanud Eestis 31% turuosa. Rahvusvaheliselt on IIZI esindatud Läti ja Soome turul. IIZI Group AS-is töötab üle 150 inimese.

Kindlustamine on iizi.