Kuidas IIZI äpp Sulle kasulik on?

14. mai 20192 minut(it) lugemist
Kuidas IIZI äpp Sulle kasulik on

Kindlustuslahenduste kõrval ei saa alahinnata igapäevast mugavat asjaajamist ning olulisi toiminguid, mida tänasel päeval järjest enam mobiilis tehakse. IIZI peab oluliseks uuenduslikku lähenemist ka kindlustusprotsessides ning IIZI äpp on ainulaadne lahendus kindlustusturul, et olla Sulle veelgi lähemal.

Kindlustused alati Sinuga kaasas

„Tihti ei teata ärevas avariiolukorras, kus on sõiduk kindlustatud või kuidas seda infot kõige paremini ja kiiremini üles leida,“ kommenteerib IIZI E-kanalite juht Riho Hallop. IIZI äpp võimaldab ligi pääseda kõigile salvestatud lepingutele ning vajalik kindlustusinfo on alati käepärast. „Olemas on ka kindlustusandja kontaktid kahjust teatamiseks,“ lisab Hallop.

Lisaks on Sul dokumentidele ligipääs ka juhul, kui interneti kasutamise võimalused on piiratud. Välisriiki reisides on see oluliseks eeliseks. Pabereid ei ole vaja välja printida ega kaasas vedada. Näiteks reisikindlustuse dokumendid on IIZI äpis peale salvestamist 24/7 kättesaadavad. Sa saad mugavalt kindlustusandjaga ühendust võtta kui lend hilineb või kui tekivad mured pagasi ja tervisega.

Teavitused ei lase unustada

„Liikluskindlustuseta sõiduki juhtimine võib kaasa tuua mitmeid probleeme, sealhulgas rahatrahvi või muud märkimisväärsed kulud,“ rõhutab IIZI E-kanalite juht. Sõiduk võib jääda kindlustamata hajameelsusest või kiire elutempo tõttu, kuid kahjuks toob see kaasa aga lisamuresid.

IIZI äppi kasutades ei pea liikluskindlustuse lõppemist enam meeles pidama, sest teavitused ja meeldetuletus kindlustuse lõppemisest jõuavad Sinuni mobiilselt. Esimene teavitus saadetakse aegsalt juba 2 nädalat enne kindlustuse lõppemist. Koheselt on võimalik kõik kindlustuspakkumised üle vaadata ning mõne sekundiga endale ka sobivaim sõlmida.

Kindlusta kohe mobiilis

Lisaks kiiresti leitavatele arvetele ja kindlustusdokumentidele on täna IIZI äpis võimalik mugavalt sõlmida liiklus- ja reisikindlustust. Samuti võimaldab IIZI äpp arveid tasuda kiirelt ühe klikiga äpist väljumata.

IIZI äpp areneb ja täieneb pidevalt, et pakkuda Sulle kindlustustoimingutes veelgi rohkem mugavust ning leida kindlustusturul uusi lahendusi elu lihtsamaks muutmiseks. Hoia IIZI äpil silma peal, sest uudsed lahendused teevad Su elu lihtsamaks.

Võta IIZI äpp!

Teemad