Kuidas IIZI kindlustusäpiga raha ja aega kokku hoida?

14. aprill 20202 min lugemist
Kuidas IIZI kindlustusäpiga raha ja aega kokku hoida

Praegu toimetatakse rohkem virtuaalsetes kanalites ning paljud on kolinud mobiili, mistõttu peavad ka seal teenused mugavalt kättesaadavad olema. Nii püüame kindlustusturul olla teistest sammu ees, et pakkuda Sulle ajakohaseid lahendusi, mis nii aega kui raha kokku hoiavad.

Sinu hajameelsuse korvab teavitus

Info ülekülluses on palju olulist, mis vajab meeles pidamist. Autoomanikuna on nii näiteks liikluskindlustusega, mis on Sulle kohustuslik ning milleta liigelda ei tohi. Liikluskindlustuseta sõitmine võib kaasa tuua rahatrahvi, kuid kahju korral märksa krõbedamad kulud, mis tuleb kinni maksta enda taskust. Mullu oli LKF-i andmetel keskmise kahju suurus 1889 €, kuid asjaolude kokkulangemise tõttu võib juhtuda, et  Sinu süü tõttu aset leidnud liiklusõnnetus luksusautoga toob kaasa märkimisväärselt suuremad kulud. IIZI äpiga saad ebavajaliku kulu aga kokku hoida, sest kindlustuskaitse kehtivust saad kiirelt kontrollida IIZI äpist, samuti vajadusel ka paari minutiga kindlustuse enne sõitma asumist sõlmida.

Lisaks paljudele mugavatele funktsioonidele, saad esimeste seas ka teavitusi käimasolevatest kampaaniatest ja muust olulisest päevakajalisest infost.

Avarii korral hoiad aega kokku

Isegi kergema liiklusõnnetuse korral on sageli pea tühi ning tihti ei meenu ükski vajalik telefoninumber või õige tegutsemisviis. Õnnetuse vormistamiseks koostatakse dokument mõlema osapoole allkirjadega, kus märgitakse ära ka õnnetuse skeem, süüdlane ja kindlustusandjad. Kui muu info saab kirja, siis sageli kindlustusandjast ei teata midagi. Siin tuleb taas appi IIZI äpp, mis Sinu asjaajamisi oluliselt lihtsustab ja aega kokku hoiab.

Rakendusest oma poliiside alt leiad kindlustusandja kontaktid ning saad koheselt infot, kuhu helistada või mis dokumendid edastama peab. Samuti saad, numbri otsimisele aega raiskamata, nõu pidada kindlustusmaakleriga.

Arved ei kao ning viivised ei ähvarda

Sul on selge ülevaade oma arvetest, sest kõik väljastatud arved on äpis olemas. Sageli jäävad koheselt tasumata arved postkasti avarustes märkamatuks, kuid äpi abiga saad lihtsa vaevaga enda arvetel alati silma peal hoida.

Võta IIZI äpp ja leia iizilt!

Teemad