Kvaliteetse Samsonite reisikohvriga oled tõeline reisikunn

20. jaanuar 20202 minut(it) lugemist
Kvaliteetse Samsonite reisikohvriga oled tõeline reisikunn 660x330

Iga reisimise juurde kuulub kohver, mille osas järeleandmisi teha ei maksa. Kindlustuse kõrval on ka korralikul kohvril märkimisväärne roll. Selleks, et saaksid olla tõeline Reisikunn, loosime IIZI reisikindlustuse kampaania „Kindlustusega oled Reisikunn“ raames välja kvaliteetse SAMSONITE Lite-Biz reisikohvri, mille väärtus on 600 €.

Kindlustusega oled Reisikunn. Võta iizilt!
Kindlusta reis ja võida Samsonite kohver. Reisikindlustuse leiad siit.

Kohvrit ja kindlustust hinna järgi valima ei peaks

Sageli on soodne kohver ebakvaliteetne ja selle kasutusaeg on lühike. Kuigi vastupidav reisikohver maksab kordades rohkem, on tegemist kasuliku investeeringuga aastateks. IIZI reisikampaania võitja saab endale kohvri väärtusega 600 € ning SAMSONITE kaubamärgi näol on tegemist hinnatud brändiga, mis tegutseb üle 100 aasta.
Reisikindlustuse tegemisel tuleb arvestada lisaks kõigele muule ka reisikohvri enda väärtust. Kohvri võitja peaks reisikindlustust tehes arvestama näiteks lisaks videokaamerale ja sülearvutile ka kohvri 600 € maksumusega.

SAMSONITE Lite-Biz käsipagas võimaldab turvaliselt transportida Sinu väärtuslikku reisile kaasavõetud kraami, mis on ka reisikindlustuse mõttes eeliseks, sest hinnalisemad esemed tuleb pakkida käsipagasisse.

IIZI reisikampaania võidukohvri eelised

SAMSONITE Lite-Biz reisikohvri suurimaks eeliseks on selle kergus, sest kohver kaalub alla 3 kg, mistõttu on seda kerge enda järel või ees transportida. Reisikohvril on mitmeid läbimõelduid sahtleid ja vajalikke kinnitusrihmasid, mis teeb reisimise eriti mugavaks.
Lisaks sellele, et võidukohver on visuaalselt ilus, on tegemist ka äärmiselt praktilise ja kasutajasõbraliku plastikust kohvriga. Plastiku eelisteks on suurem mahutavus ning seda on määrdumise korral kordades kergem puhastada. Kohvrit on võimalik ka lukustada endale sobiliku koodiga.

Kohvri mõõdud:

Mõõt: 40x55x23cm
Kaal: 2,6kg
Maht: 37,0L
Sisaldab: USB