Liiklusõnnetus – mis saab edasi?

16. veebruar 20212 minut(it) lugemist
Liiklusõnnetus – mis saab edasi?

Liiklusõnnetus on ootamatu ja ebameeldiv kogemus, olenemata põhjustajast. Sageli ei tule meelde ükski oluline telefoninumber, kindlustusinfo ega loogiline tegevuste järjekord. Seda kõike arvestades pakub IIZI ainulaadset ööpäevaringset IIZI 24/7 Kahjuabi teenust, mis Sinu elu sõidukikahju korral oluliselt lihtsustab.

Tasuta 24/7 nõustamine ja korrektse kahjuteate koostamine

Õnnetuse korral abikaasale helistamine võib küll rahustada, kuid üldjuhul ratsionaalset abi sellest siiski ei ole. Kahjuabi teenusest on kasu olenemata sellest, kas avarii leiab aset öötundidel või päevasel ajal. „Abi saamiseks võib igaüks helistada 666 0300 mistahes ajal ning edasised käitumisjuhised antakse vastavalt kirjeldatule,“ kommenteerib IIZI sõiduki- ja masinakindlustuse tootearendusjuht Triin Kääramees. Läbi personaalse suhtluse leitakse konkreetsele sõidukile sobiv lahendus.

Kahjuavalduse koostamine ja sündmuste kirjeldamine osutub sageli pinevas olukorras keeruliseks – ei leidu pastakaid ega paberit, rääkimata kindlustuspoliisist. IIZI sõiduki- ja masinakindlustuse tootearendusjuhi sõnul on õigeaegse ja vajaliku infoga kahjuteate esitamine märgilise tähtsusega. Kiire ja sujuva kahjukäsituse tagamiseks aitame koostada kahjuteate ning edastame selle Sinu eest sobivale kindlustusandjale. Samuti saab koostada ise kahjuteate siin.

Tasuline teenus tagab täieliku hingerahu

Juhul, kui vastaspoolega kokkuleppe saavutamine keeruliseks osutub, näiteks takerdutakse keelebarjääri tõttu või ei jõuta süülisuses ühele nõule, tullakse ka vajadusel ööpäevaringselt sündmuskohale. Muuhulgas antakse vajalikku nõu, ollakse abiks kahjuteate koostamisel ja fikseeritakse õnnetus. „Kui sõidu jätkamine ei ole võimalik, organiseerime sobiva autoabiteenuse,“ lisab Kääramees.

Kindlustus on keeruline ja sageli „peenes kirjas“ tingimused ajavad vaid segadusse, mistõttu sisaldab IIZI 24/7 Kahjuabi ka juriidilist nõustamist. Oleme Sinu kõrval kogu protsessi vältel ning pakume õigusabi ka juhul, kui kahjuotsus ei vasta ootustele, hüvitamisest keeldutakse või summat vähendatakse. Kogenud jurist nõustab vaidluste lahendamisel või läbirääkimistel aga ka erinevate nõuete korral, et tagada Sulle tingimustele vastav hüvitis.

Uuri rohkem SIIT!