Milliseid asju lennujaamas kõige rohkem kaotatakse?

18. juuli 20221 minut(it) lugemist
Milliseid asju lennujaamas kõige rohkem kaotatakse?

Sel suvel valitseb Euroopa lennujaamades korralik segadus. Vaatame lähemalt, milliseid asju lennujaamadesse kõige enam jäetakse.

Forbes Advisor vaatas peale viie tuhandele esemele, mis olid unustatud perioodil 2021 juuli kuni 2022 mai Londoni Heathrow lennujaama. Millised olid tulemused?

Inimesed unustavad mobiiltelefone lennujaama

Analüüsist selgub, et enim kaotati lennujaama mobiiltelefone, eelkõige iPhone’e (179), järgnesid teised Apple’i tooted – 164 airPodsi, 24 MacBooki ja 138 iPadi.

iPhone’ide järel kaotati kõige enam jakke, mida leiti kõnealusel perioodil 176 tükki. Selgub, et kõik reisijad oma rahakotti kindlas kohas ei hoia, sest neid leiti 171. Kaotatud asjade nimekirja kuulusid veel lugemisprillid (165) pangakaardid (125) ja isegi passid (84).

Kindlasti on asjade kaotamisel süü ka sel suvel Euroopa lennujaamades reisimise järsu kasvuga tekkinud kaosel, mis tekitab stressi ja hajutab tähelepanu. Pole siis imestada, et inimesed kipuvad unustama ka kõige olulisemaid asju nagu passid, rahakotid ja telefonid. Näib, et, et eriti tähelepanelikud peaksid lennujaamas olema Apple’i toodete kasutajad.