Murevaba elu koos elukindlustusega

1. jaanuar 20154 minut(it) lugemist

Kas Sa oled mõelnud, et elu on huvitav ja tahaksid seda täiel rinnal nautida? Tahad elada kartmata, et Sinuga midagi juhtudes Sinu perekond ja lähedased kannatama peavad? Tahad elada usus, et pärast õnnetust säilib maksimaalselt Sinu elukvaliteet? Kõigest sellest unistades ära unusta mõelda enda elu kindlustamise peale!

Teatavasti on Sinu kõige suuremaks varaks Sinu tervis. Kui sellega on kõik korras, saad Sa elu nautida igas võtmes. Nii mõnegi jaoks meist jääb aga õhku veel üks küsimus: „Mis siis saab, kui minuga midagi peaks juhtuma?“. Siinkohal on oluline teada oma valikuid ja võimalusi, mida kindlustamine suudab pakkuda. Elukindlustus, nagu nimigi ütleb, aitab kindlustada Sinu elu.

Näide elust enesest. Elas kord üks tavaline perekond: ema, isa ja kaks last. Perel oli võetud kodulaen. Ühel tuisusel ja külmal päeval sattus pereisa südamerikke tõttu liiklusõnnetusse. Pere neljandaks liikmeks sai kodulaen, mille tasumine seni oli isa kui pere põhilise sissetulekuallika õlul.

Õnnetusjuhtumikindlustus sellises olukorras kahjuks pereliikmeid ei aita, sest hüvitatakse ainult läbi õnnetuse tekkinud kahjud. Terviserike, nagu eelnevas näites toodud pereisa südamerike, hüvitamise alla ei kuulu. Õigesti sõlmitud elukindlustusest on isale ja kogu perele aga suureks abiks.

Milleks mulle elukindlustus? Minuga ei juhtu ju midagi! Viimased 20 aastat olen olnud terve ja tugev nagu härg!

Kui tundsid siin ennast ära, siis mõtle palun veelkord: Mis juhtub Sinu ja Sinu perega, kui Sind peaks tabama raske haigus või kui jääd õnnetuse tõttu püsivalt invaliidiks? Õnnetuid olukordi on igasuguseid, mis meid ootamatult tabada võivad. Parem ole nendeks valmis.  

Elukindlustust pakuvad mitmed kindlustusseltsid. Karta ei tasuks ka Eestist väljaspool resideeruvaid pakkujaid. IIZI teeb kõik endast oleneva, et rikastada kohalike seltside turgu usaldusväärsete seltsidega kogu Euroopast. Kindlustuse valimisel ei tohiks esmatähtsaks pidada makse suurust, vaid olulisem on tutvuda pakutavate tingimuste ja kindlustuskaitsetega.

Elukindlustuse sõlmimine on oma olemuselt põnev protsess. Alustuseks tasuks endale esitada paar küsimust:

  • Millise summa peale oled valmis enda elu kindlustama?
  • Mis summa aitaks Sind, kui peaksid raske haiguse tagajärjel ajutiselt või püsivalt töövõimetuks jääma?
  • Kuhu see summa kuluks? Millised on Sinu ja Su pere igakuised püsikulud? Kas Sa oled näiteks koormatud laenu või liisinguga?
  • Kas Sa oled oma pere suurim sissetuleku allikas?

Elukindlustuse makse kujuneb peamiselt kahe suure parameetri põhjal – kindlustatu vanus ja soovitav kindlustussumma. Kindlustust on seega lihtsam ja soodsam sõlmida juba noores eas, sest igapäevane töö, pereelu ja sellega sageli kaasnev stress võib põhjustada mitmeid ajutisi või püsivaid tervisehäireid, mis kindlustusmakset kergitavad. Samas on võimalik elukindlustus sõlmida ka Sinul, keskeale läheneval või selle ületanud isikul.

Võta ühendust ja leiame Sulle kõige õigema lahenduse!

IIZI Kindlustusmaakler AS on Eesti kapitalil põhinev kindlustusvahenduse ettevõte, olles samas ka esimesi internetipõhiseid kindlustusteenuse pakkujaid. Täna osutatakse kvaliteetset maakleriteenust nii väike- kui ka suurklientidele läbi personaalsete lahenduste ja internetipõhise iseteeninduskeskkonna. IIZI Kindlustusmaakler AS tegutseb turul aastast 2000 ning on tänaseks suurima maaklerina saavutanud Eestis 31% turuosa. Rahvusvaheliselt on IIZI esindatud Läti ja Soome turul. IIZI Group AS-is töötab üle 150 inimese.

Kindlustamine on iizi. 

Kui soovid püsida kindlustusturul toimuvaga kursis, Nupp_Liitun-Uudiskirjaga
siis suurepärane võimalus selleks on IIZI uudiskiri.