No tere talv! Tere kaskokindlustus!

1. jaanuar 20152 minut(it) lugemist

Hoolimata sellest, et talv on iga-aastane loomulik nähtus, saabub lumi ikka ootamatult. Nii ka sellel aastal. Kui reeglina mõtleb iga autoomanik alles lume saabudes sellele, kas rehve on jõutud juba vahetada ja kus asuvad lumest puhastamiseks vajalikud vahendid, siis ettenägelikumad on põhjalikumalt valmistunud.

koduleht_esimenelumi_kasko

Lisaks sellele, et neljarattaline sõber kibekiiresti talveks valmis seada, soovitame näiteks mõelda ka tema täiendavale kindlustamisele. Ükskõik kui ettevaatlikud ja hoolikad me oleme, võib ka meist sõltumatutel põhjustel juhtuda väiksemaid ja suuremaid plekimõlkimisi. Ööde talvisemaks ja külmemaks minemisega, võib auto kõige ebasobivamal hetkel lõpetada koostöö ning näiteks üldse mitte käivituda.

Selleks, et peale talviseid ootamatusi tagada oma endine elurütm, on suureks abiks kaskokindlustus.

Kaskokindlustus hüvitab kõik levinumad sõidukikahjud, ka siis kui kahju on põhjustatud Sinu enda süül või kui süüdlast polegi võimalik tuvastada. Lisaks on kindlasti abiks kaskokindlustuses sisalduv Autoabi teenus, mis aitab auto käivitamisel, purunenud rehvi korral, auto väljaaitamisel lumest ning muude sarnaste murede korral.

Kas soovid, et kahju korral oleks Sinu omavastutus võimalikult väike või puuduks üldse? Sõlmi koos kaskokindlustusega ka omavastutuskindlustus. Omavastutuskindlustuse olemasolul hüvitatakse kahju korral kaskopoliisile märgitud omavastutus. Kasuta võimalust ja Nulli oma Omavastutus Ära.

Kaskokindlustuse pakkumised

Kaskokindlustuse pakkumiste seast sobivaima leidmiseks on tähtsaim võrrelda erinevate kindlustusseltside pakkumusi, eelkõige neis sisalduvaid kaitseid ning sätestatud tingimusi. Samuti tasub kaaluda võimalike lisariskide vastu kindlustamist.

Küsimuste korral on alati võimalik konsulteerida IIZI spetsialistidega, et leida just Sinu vajadustega enim arvestav kindlustuslahendus.

Võrdle erinevate seltside pakkumisi ja osta endale sobivaim kindlustus!
Enne kindlustamist tutvu tingimustega või konsulteeri spetsialistiga numbril 16660.

IIZI Kindlustusmaakler AS on Eesti kapitalil põhinev kindlustusvahenduse ettevõte, olles samas ka esimesi internetipõhiseid kindlustusteenuse pakkujaid. Täna osutatakse kvaliteetset maakleriteenust nii väike- kui ka suurklientidele läbi personaalsete lahenduste ja internetipõhise iseteeninduskeskkonna. IIZI Kindlustusmaakler AS tegutseb turul aastast 2000 ning on tänaseks suurima maaklerina saavutanud Eestis 31% turuosa. Rahvusvaheliselt on IIZI esindatud Läti ja Soome turul. IIZI Group AS-is töötab üle 150 inimese.

Kindlustamine on iizi. 

Kui soovid püsida kindlustusturul toimuvaga kursis, siis liitu meie uudiskirjaga!