IIZI Personalitöö aastakonverentsil: ettevõtte ravikindlustus motiveerib

18. detsember 20202 minut(it) lugemist
Personalitöö konverents 2021 ettevõtte ravikindlustus motiveerib

Töötajate motiveerimiseks pakutakse erinevaid võimalusi alates sportimisest ja ühisüritustest kuni lisapuhkepäevadeni. Atraktiivse võimalusena on valikusse lisandunud ettevõtte ravikindlustus, mis lubab töötajal tarbida tasulisi meditsiiniteenuseid kiirelt ja efektiivselt.

Koroonaviiruse taustal on üha aktuaalsemaks saanud kõik tervist puudutavad teemad. Nii on ka tööandja motivatsioonipakettide puhul rohkem esile tõusnud töötajate tervis ja heaolu. Kuidas saab tööandja kindlustusega töötajate tervisesse oma panuse anda?

Töötajate motiveerimiseks saavad juhid luua ettevõttesse keskkonna, kus on loodud kõik eeldused olemaks innustunud ja motiveeritud iga päev. Tasuta kohv ja puuviljad on küll toredad, kuid kui tervis alt veab, kaotavad sellest nii töötaja kui ettevõte.

Esimese laine ajal peatusid suures mahus eriarstide plaanilised vastuvõtud ning tänane olukord ei anna enamikul juhtudel muud võimalust, kui minna abi saamiseks tasulisele vastuvõtule. Vabatahtlik ravikindlustusleping hüvitab tasuliste teenuste kulu ja võimaldab kiirema pääsu spetsialisti vastuvõtule. Töötaja palgafondi suurendamine 400 € võrra aastas  tähendaks  töötajale netosissetuleku tõusu vähem kui 20 € kuus. Samas on töötajal võimalik ravikindlustuse lepingu abil saada hüvitist sadades või tuhandetes eurodes ja seda just kriitilistel eluhetkedel.

Osaleme personalitöötajate suursündmusel, kus on üheks fookuseks tervis ning räägime, millised on uued võimalused töötajate motiveerimiseks. IIZI tööandja ravikindlustuse spetsialist Ingrid Siska-Mölder räägib ravikindlustuse võimalustest ja eelistest ning miks tasub tööandjal töötaja heaollu panustada.

Personalitöö aastakonverents toimub 11. veebruaril Tallinna Lauluväljaku klaassaalis ja veebis. Rohkem infot Personalitöö aastakonverents 2021 kohta SIIT.