Pocopay ja IIZI uuendavad koos Eesti finantsturgu. Koostöö alguse puhul läheb loosi 1000 € reisiraha!

1. jaanuar 20152 minut(it) lugemist

Kaasaegset arvelduskontot mobiilis pakkuv makseasutus Pocopay ja kindlustusmaakler IIZI alustasid koostööd, mille eesmärgiks on pakkuda klientidele finantsteenuseid uutmoodi. Koostöö alguse puhul loosime välja 1000 € reisiraha, millele lisandub tasuta reisikindlustus mõlemale reisijale.

Pocopay-ja-IIZI-uuendavad-koos-Eesti-finantsturgu

“Reeglina müüvad pangad oma klientidele enda tooteid, kuid Pocopay visiooniks on võimaldada valikut erinevate pakkujate teenustest. Me ehitame finantsteenuste turgu, kus tulevikus konkureerivad finantsasutused kliendi pärast. Klient võidab nii teenuse kvaliteedis kui ka hinnas. Meie eesmärk on tuua maailma parimad tehnoloogiad ja praktikad siinsele stagneerunud turule”, ütles Pocopay tegevjuht Indrek Neivelt.

Esimesena toob Pocopay oma kasutajateni võimaluse IIZI abiga saada ülevaade kindlustusseltside pakkumistest. Otse Pocopay mobiilirakendusest saab klient võrrelda kiiresti ja lihtsalt nii pakutavat hinda kui tingimusi ning sobiva lepingu ka mõne liigutusega ära sõlmida. Kõik IIZI vahendusel sõlmitud kindlustuspoliisid on Pocopay äpis ka nähtavad.

“Oleme väga rõõmsad koostöö üle Pocopay’ga. Olles spetsialiseerunud finantsasutused, loodame me üheskoos luua kõrgema kvaliteediga teenust ja teha kliendi elu veelgi mugavamaks”, kommenteeris IIZI tegevjuht Igor Fedotov. “Tänu sellele, et Eestis on IIZI, on kindlustusfirmade vaheline konkurents oluliselt suurem kui pankade oma, mis on kokkuvõttes kliendile kasulik”, lisas Neivelt.

IIZI ja Pocopay loosivad välja ühele õnnelikule koos sõbraga 1000 € reisiraha, millele lisandub tasuta reisikindlustus mõlemale reisijale.

Kampaanias osalemiseks:

  • Pane like Pocopay ja IIZI Facebooki lehele
  • Märgi Pocopay postituse alla sõber, kellega sooviksid reisile minna
  • Selleks, et saaksime teile auhinna Pocopay kontole üle kanda, on loosimises osalemiseks oluline, et teil mõlemal oleks olemas Pocopay pangakonto

Rohkem informatsiooni ja kampaania tingimused leiad:
https://pocopay.com/turg/kindlustus/

Pocopay AS on makseasutus, mis pakub oma klientidele arvelduskontot ning MasterCard deebetkaarti. Mobiilne rakendus on allalaetav App Store’ist ja Google Play‘st.

IIZI Kindlustusmaakler AS on Eesti kapitalil põhinev kindlustusvahenduse ettevõte. Suurima kindlustusmaaklerina turul, ollakse abiks erinevate kindlustusseltside hindade ja tingimuste võrdlemisel ning alati sobivaima kindlustuslahenduse ostmisel. 

Kindlustamine on iizi. 

Kui soovid püsida kindlustusturul toimuvaga kursis, siis liitu meie uudiskirjaga!