Sinu jaoks alati olemas

24. märts 20202 minut(it) lugemist
Sinu jaoks alati olemas

Keerulisel ajal on aga oluline hoida kokku ja teineteise jaoks olemas olla. IIZI spetsialistid on kogu meeskonnaga täisvõimsusel tööd tegemas leides lahendusi kindlustusküsimustele ning jagades kasulikke soovitusi.

Igapäevased toimingud:

Oleme Sinu jaoks kättesaadavad erinevates virtuaalkanalites ning pakume mugavaid võimalusi igapäevasteks riskivabadeks toiminguteks. Lisaks on Sulle toeks kogu tiim, kes omab ülevaadet kogu kindlustusturul toimuva kohta. Kindlustust saad osta endiselt kontaktivabalt ja digitaalselt IIZI veebilehelt, samuti saad vajadusel nõu pidada IIZI kindlustusspetsialistidega.

Helista või kirjuta meile ning julgustame Sind kasutama ka veebilehe all paremas nurgas olevat jutuakent. Samuti on Sul hea võimalus kasutada IIZI äppi, kus saad sõlmida nii liikluskindlustuse, leida muu vajaliku info ning hallata dokumente ja arveid.

IIZI reisikindlustuse soovitused:

Palun kaalu reisimise vajalikkust, sest kahjuks keegi ei tea, kaua selline olukord võib kesta.

Kõige otsesemalt on koroonaviirus mõjutanud just reisimist ja sellest tulevalt ka reisikindlustuse kahjude hüvitamisi. Äreva olukorra tõttu tuli reisilt varem koju naasta, lennud tühistati, karantiini tõttu muutusid reisiplaanid ning ka ammu planeeritud reisid on täna kahtluse all.

Hoolimata meedias levivast infost, et pandeemia tõttu kahjusid ei hüvitata, soovitame kindlasti kindlustusandjale kirjaliku kahjuavalduse esitada, sest iga kahjujuhtum vaadatakse eraldi üle ning keeldumine peab olema põhjendatud. Loe IIZI õigusvaldkonna juhi nõuandeid siit.

IIZI esindused on taas avatud

Sulgesime ajutiselt IIZI esindused üle Eesti, kuid leidsime võimalusi, kuidas teineteise tervist hoides tavapärast elu jätkata.

Tänaseks on kõik IIZI esindused üle Eesti taas avatud, kuid esindust külastades on suur rõhk vastutustundlikkusel, et kaitsta nii ennast, kui kõiki teisi. Loe täpsemat infot IIZI esinduste avamise kohta siit.

IIZI tuli turule COVID-19 lisakaitsega

Teadmatus ja klientide suurem huvi koroonaviiruse tagajärjel tekkinud olukordade leevendamise vastu ajendas meid leidma võimalusi kindlustuskaitse leidmiseks, millega oleks segasel ajal kindlam.

Kindlustusjuhtumiks on lisaks õnnetusjuhtumile ka COVID-19 viirusesse haigestumine, mille tõttu tekib vajadus ravi järele intensiivravi osakonnas aga ka juhul, kui haigus lõpeb surmaga. Kindlustus annab võimaluse täielikult paranemisele keskenduda. Uuri rohkem siit.

Ole alati kõigeks valmis ja sammu võrra ees

Praegune kriis näitab, et kahjuks ebareaalsena tunduvad sündmused leiavad aset just siis, kui me neid ei oota. Seetõttu paneme südamele, et maailmas leviv pandeemia ja sellest tulenevalt koduseinte vahel viibimine ei vähenda kindlasti teisi igapäevaseid riske. Sinu kodu ja sõiduk vajavad endiselt kindlustuskaitset mistahes olukorraks.

Julgustame Sind küsimuste korral nõu pidama meie spetsialistidega helistades +372 666 0300 või kirjutades info@iizi.ee.