Sõidukid alati vahet ei hoia. Parem kindlusta!

14. aprill 20201 minut(it) lugemist
Sõidukid alati vahet ei hoia. Parem kindlusta!

Sõidukikampaania „Vahet pole? Kindlusta!“ kestab kuni mai lõpuni. Kuigi püüame igal võimalusel distantsi ja vahet hoida, siis sõidukite puhul see alati võimalik ei ole ning kindlam on kindlustada. Kui sõlmid IIZI vahendusel liiklus- või kaskokindlustuse, osaled automaatselt auhinna loosis. Loosi läheb üle 1000 l kütust!

IIZI iga-aastase sõidukikampaania eesmärk on tuletada kõigile auto- ja motikajuhtidele meelde, et on hea aeg üle vaadata sõidukite kindlustuslahendused. Just praeguse olukorra tõttu otsitakse võimalusi uute kohtade avastamiseks ning sõidetakse tavapärastest marsruutidest oluliselt kaugemale. Tänavapildis on näha nii uusi kui ka hooajalisi masinaid aga ka mootorrattaid ja mopeede.

Kütuseloosis osaled automaatselt, kui sõlmid kuni mai lõpuni liiklus- või kaskokindlustuse. Suurendad nii oma võiduvõimalusi kui ka kindlustunnet, kui sõlmid mõlemad, sest iga kindlustus loeb.

Kindlustuse saab sõlmida järgmistes IIZI müügikanalites: iizi.ee, IIZI äpis, IIZI esindustes või müügikohtades üle Eesti. Loosi läheb üle 1000 l kütust.

Kampaania tingimustega saad tutvuda siin.

Sõlmi liiklus-või kaskokindlustus siin.