Stebbyst saab nüüdsest soetada ja hallata tervisekindlustuspakette kogu ettevõttele

6. oktoober 20232 minut(it) lugemist
Stebby heaoluteenuste keskkonnast saab nüüdsest soetada ja hallata tervisekindlustuspakette kogu ettevõttele

Stebby on suurim heaoluteenuste keskkond Baltikumis, kuhu on nüüd lisandunud IIZI poolt loodud unikaalne tervisekindlustuse lahendus.

Baltikumi suurim heaoluteenuste keskkond Stebby on lisanud oma platvormile võimaluse soetada ja hallata tervisekindlustust. Selle abil on võimalik erineva suurusega ettevõtetel sõlmida ja omada ülevaadet kogu ettevõtte tervisekindlustuspoliisidest ning samal ajal pakkuda ka tervisekompensatsiooni heaoluteenuste jaoks.

Uus tervisekindlustuse moodul pakub kõikidele ettevõtetele võimalust soetada 360° Tervisekaitse pakette, mille kolm erinevat suunda täiendavad töötajate tervist ja heaolu vastavalt inimese enda eelistustele. Pakettide põhisuundadeks on sportimine, ravivõimalused ning tervena püsimine.

Stebby tegevjuhi Kristjan Novitski sõnul on tervisekindlustuse haldamine koos tervisekompensatsiooniga ühes keskkonnas samm edasi tervema tööjõu ja ühiskonna suunas ning 360° Tervisekaitse võimaldab lihtsate pakettidega kindlustusteenuseid mugavalt kasutada.

Novitski sõnab, et tänu Stebby platvormi sellistele uutele võimalustele nagu on tervisekindlustuse moodul ja ühes sellega 360° Tervisekaitse, saavad tööandjad panustada töötaja tervisesse lihtsasti hallatavas ja turvalises keskkonnas, olenemata töötajate arvust. Töötaja aga saab teha vastavalt pakutud võimalustele enda tervist silmas pidades parima valiku. “Kaob kogu varasem raamatupidamisele või kasutamata teenustele läinud aja- ja ressursikulu, kuna tööandja maksab vaid selle eest, mida töötaja päriselt kasutab,” selgitab ta.

360° Tervisekaitse paketid lõi Stebbyle IIZI Kindlustusmaakler AS ja kindlustusteenuse pakkujaks on ERGO Life Insurance SE Eesti filiaal. Pakettide nimedeks on Ela tervelt, Ravi kiirelt ja Ole hoitud ning nende igakuine hind jääb tööandja jaoks maksuvaba terviseedenduse piiridesse ehk kuni 33 eurot kuus. See omakorda tähendab, et ettevõtetele on tervisekindlustuse paketid maksuvabad, aidates vältida lisakulusid ja erisoodustusmaksu.

Eesti maksusüsteem toetab tervise- ja spordikompensatsiooni pakkumist tööandjalt töötajale kuni 100 euro ulatuses ühes kvartalis ehk 400 eurot aastas. Vastav seadus võeti vastu 2018. aastal ning selle võimalust on Stebby vahendusel kasutanud tuhandeid ettevõtteid.

Stebby on enam kui 1700 ettevõtte, 180 000 kasutaja ja üle 2000 teenusepakkujaga Baltikumi suurim heaoluteenuste keskkond. Algselt ettevõttelt ettevõttele tervise- ja spordikompensatsiooniplatvormina alustanud Stebby on nüüdseks kättesaadav igale inimesele, kes on huvitatud erinevatest tervise- ja sporditeenustest. Stebby kasutajad saavad mobiilirakenduse abil kiiresti leida, avastada ja soetada enda ümbruskonnas asuvaid erinevaid heaoluteenuseid.

Kuidas alustada?

Stebby keskkonnas on ka kindlustamine iizi. Paar klikki ja valmis!

Vaata lähemalt