Talv ja kaskokindlustus

1. jaanuar 20152 minut(it) lugemist

Hoolimata sellest, et talv on iga-aastane loomulik nähtus, saabub lumi ikka ootamatult. Nii ka sellel aastal. Lume saabudes mõtleb iga automanik esimesena ikka sellele, kas rehvid on jõutud juba vahetada  ja kuhu sai kevadel pandud auto lumest ja jääst puhastamiseks vajalikud vahendid. Ettenägelikumad autoomanikud on lume saabudes juba talveks valmis ning muretumaks liiklemiseks sõlminud ka kaskokindlustuse.

Ükskõik kui ettevaatlikud ja hoolikad me talvel oleme, võib ka meist sõltumatutel põhjustel juhtuda väiksemaid ja suuremaid plekimõlkimisi. Ööde külmemaks minemisega võib auto hommikul üldse koostöö lõpetada ja mitte käivituda.

IIZI kaskokindlustuse spetsialist soovitab: „Selleks, et peale ootamatusi tagada kiiresti oma endine elurütm, on suureks abiks kaskokindlustus. Talvised teeolud ja sellest tingitud õnnetuste kasv paneb inimesi oma vara hindama. Paljud IIZI kliendid eelistavad just enne talve algust mõelda oma auto täiendavale kindlustamisele kaskokindlustuse näol.“

Kaskokindlustus hüvitab kõik levinumad sõidukikahjud, ka siis kui kahju on põhjustatud Sinu enda süül või kui süüdlast polegi võimalik tuvastada. Lisaks on kindlasti abiks kaskokindlustuses sisalduv Autoabi teenus, mis aitab auto käivitamisel, auto väljaaitamisel lumest, purunenud rehvi korral ning muude sarnaste murede korral.

Hea võimalusena pakume IIZI klientidele lisaks Omavastutuskindlustust. Kui sõlmid kaskokindlustuse koos Omavastutuskindlustusega, siis hüvitatakse kahju korral kaskopoliisile märgitud omavastutuse suurus. Kasuta võimalust ja kindlusta end ilma omavastutseta.

Kaskokindlustuse pakkumiste seast sobivaima leidmiseks on tähtsaim võrrelda erinevate kindlustusseltside pakkumusi, eelkõige neis sisalduvaid kaitseid ning sätestatud tingimusi. Samuti tasub kaaluda võimalike lisariskide vastu kindlustamist.

Võrdle kaskokindlustuse hindu ja tingimusi

Kindlustamine on iizi. 

Kui soovid püsida kindlustusturul toimuvaga kursis, siis liitu meie uudiskirjaga!