Uued kaskopaketid kindlustavad stressivaba autosõidu

28. detsember 20223 minut(it) lugemist
Uued kaskopaketid kindlustavad stressivaba autosõidu

IIZI uued kaskopaketid sisaldavad nüüd kasulikke katteid, millest kliendid on ammu unistanud.

Kaskokindlustus on kahtlemata hea abimees autoomanikule, aga igas olukorras ei pruugi see ideaalset lahendust pakkuda. Isegi tagasihoidlik parklas tehtud kõks võib su mitmeks päevaks jalameheks jätta ja argirutiini segi paisata. Õnneks saab nüüd kindlustunde lihtsamalt kätte.

Meile on meeldinud alati keerulisi asju lihtsamaks teha, mistõttu tõime hiljaaegu turule uudse lahenduse, mis aitab autoomanikku ka nende kahjudega, mida tavapärane kaskokindlustus ei kata.

Lahendus aitab kõige sagedamini juhtuvate kahjude korral

IIZI sõidukikindlustuse tootearendusjuhi Kristiina Kivilaane sõnul oli peamine soov panna kokku kliendile võimalikult tõhus lahendus, mis pakuks abi kõige sagedamini esinevate kahjude korral. “Tuginedes oma kogemusele meie klientide kindlustusvajadustest, teame, et õnnetuse korral tuleb sageli ette olukordi, mille lahendamiseks tavapärastest kaskokindlustuse põhikaitsetest ei piisa,” selgitab ta.

Seepärast leiab nüüd IIZI kaskokindlustuse põhikaitsete hulgast veel mõned olulised lisad, mis kaitsevad autoomanikku kõige sagedasemate kahjude korral. 

Meie kogemusel on üks võrdlemisi levinud murekohti see, kui õnnetuse korral võtab sõiduki taastamine aega paar päeva või koguni nädala, mis aga võib suurel määral autost sõltuva inimese elu muuta ootamatult väga ebamugavaks. “Alati pole sõbralt või tuttavalt võimalik sõiduvahendit nii kiire etteteatamisega laenata ning teadagi ei ole asendusauto rentimine ka kõige odavam lõbu,” selgitab Kivilaan. 

Kaskopaketist “Tark” leiab näiteks asendusauto kaitse, mis tagab auto remondi ajaks asendussõiduki ning kliendi tavapärane elurütm saab seetõttu minimaalselt häiritud. 

Kui kaskokindlustus keskendub ennekõike sõiduki heaolule, siis paketis “Tugev” on lisaks kõige laiema kaitsega kaskokindlustusele olemas ka autoreisija tervisekahjude kaitse. “Paratamatult tuleb ette ka halvasti lõppevaid õnnetusi ja kuigi me juhtunut muuta ei saa, aitab kindlustus edasisega paremini toime tulla,” märgib Kivilaan.

Juba kogub populaarsust

Kui tihti võib erinevate kaskopakketide seast “õige” valimine pakkuda üksjagu peavalu, siis IIZI uued kaskokindlustuse paketid on tehtud kliendile võimalikult selgeks ja lihtsasti arusaadavaks. 

Ka numbrid näitavad, et autoomanikud on lahendusega väga rahul ning huvi uute kaskopakettide vastu on suur. “Alates pakettide sünnist on paketi “Tugev” ehk kõige laiema kindlustuskaitsega lahenduse kasuks otsustanud juba ligi 30 protsenti klientidest, kes on kaskokindlustuse soetanud IIZI veebist,” rõõmustab Kivilaan. 

Lisaks pakettidele “Tark” ja “Tugev” on valikus ka pakett “Lihtne”, kus on küll kaskokindlustus, kuid erinevad lisakatted puuduvad. See teeb ka paketi mõnevõrra soodsamaks.

Arvuta kaskokindlustus

Turu laiem valik. Vali kasko, mis töötab!