Uuele sõidukile uusväärtuskindlustus

1. jaanuar 20152 minut(it) lugemist

Sõidukist on saanud meie igapäevaelu lahutamatu osa. Selleks, et vältida ootamatuid muresid ja ka kulutusi, tasub läbi mõelda kuidas ja milliste olukordade vastu end kindlustusega kaitsta. Millele peaksid tähelepanu pöörama uhiuue sõiduki kasutajad kaskokindlustuse sõlmimisel, vaatame lähemalt koos IIZI kindlustusspetsialistide abiga. 

uuele-sõidukile-uusväärtuskindlustus

Maanteeameti statistika järgi registreeriti tänavu augustis 15% enam uusi sõiduautosid, kui möödunud aastal samal ajal. Populaarseimad mudelid olid Toyota, Volkswagen ja Škoda, mida ka tänvapildis aina rohkem märgata on. Uhiuue sõiduki omanikule on soovitatav kaskokindlustuslepingule lisada uusväärtuskindlustus.

Kui tavaliselt võetakse kahjujuhtumi hüvitamisel aluseks sõiduki hetke turuväärtus, siis uusväärtuskindlustusega on sõiduki soetusmaksumus esimeseks aastaks fikseeritud. See tagab sõiduki omanikule turvatunde, et tema sõiduki kindlustusväärtus ei muutu ja täiskahju korral hüvitatakse talle samaväärse uue sõiduki taassoetamise hind.  

Mitmel kindlustusandjal sisaldub uusväärtus juba kaskokindlustuse paketis. Kui ei, siis on seda võimalik väikese, kuid ennast kindlasti ära tasuva, lisamakse eest lepingusse juurde lisada. Seepärast võrdle alati kindlustusseltside pakkumisi ning peale hinna vaata ka tingimusi.   

Küsimuste korral on alati võimalik konsulteerida IIZI spetsialistidega, et leida just Sinu vajadustega enim arvestav kindlustuspakkuja ning sobivaim kaskopakett. IIZI koondab erinevate kindlustusseltside pakkumised koos kõige vajaliku infoga ühte lihtsasti mõistetavasse tabelisse, mida saab kiiresti ja lihtsalt uurida lähemalt ka ise meie kodulehel.

Võrdle erinevate seltside pakkumisi ja osta endale sobivaim kindlustus!
Enne kindlustamist tutvu tingimustega või konsulteeri spetsialistiga numbril 16660.

IIZI Kindlustusmaakler AS on Eesti kapitalil põhinev kindlustusvahenduse ettevõte, olles samas ka esimesi internetipõhiseid kindlustusteenuse pakkujaid. Täna osutatakse kvaliteetset maakleriteenust nii väike- kui ka suurklientidele läbi personaalsete lahenduste ja internetipõhise iseteeninduskeskkonna. IIZI Kindlustusmaakler AS tegutseb turul aastast 2000 ning on tänaseks suurima maaklerina saavutanud Eestis 31% turuosa. Rahvusvaheliselt on IIZI esindatud Läti ja Soome turul. IIZI Group AS-is töötab üle 150 inimese.

Kindlustamine on iizi. 

Kui soovid püsida kindlustusturul toimuvaga kursis, siis liitu meie uudiskirjaga!