Uus lahendus: IIZI Tervis toob arsti koju kätte

24. mai 20212 minut(it) lugemist
Uus lahendus IIZI Tervis toob arsti koju kätte

Praeguse olukorra taustal on üha aktuaalsemaks saanud kõik tervist puudutavad teemad. Ei ole uudis, et eriarstile pääsemiseks on järjekorrad kuudepikkused ning alati ei pääse lihtsama murega isegi perearsti jutule. Kuigi osad tööandjad pakuvad motivatsioonipakettides oma töötajatele kaasaegseid tervisekindlustuse lahendusi, siis paraku eraisikul selline võimalus seni puudus. IIZI pakub kindlustusturul unikaalset teenust just eraklientidele, et see tühimik täita.

„Peamine on pakkuda lahendust olukorrale, mil terviseprobleemid jäävad pikkade ravijärjekordade või alternatiivi pakkuvate erakliiniku krõbedate hindade tõttu lahenduseta,“ kommenteerib IIZI tootearendusjuht Liisi Murde. IIZI Tervis võimaldab pääseda kiiresti eriarsti vastuvõtule, lahendada muresid kaugmeditsiini teel ning kasutada muid meditsiiniteenuseid. See hoiab kiire elutempoga inimestel kokku nii aega kui raha, lisaks säästab ka närve.

IIZI Tervis pakub mugavat protsessi ega eelda tavapärast põhjalikku tervise taustakontrolli. Paketid on koostatud vajaduspõhiselt, et iga klient oma terviseküsimustele kiired vastused saaks. Alustades vajalikest vaktsineerimistest, hambaravist, vaimse terviste teenustest ja profülaktilistest uuringutest ning lõpetades retseptide ja saatekirjade pikendamise või kaugmeditsiiniga, kus sisuliselt on perearst Sinuga alati kaasas. „IIZI Tervis sobib ka väiksema arvuga ettevõtetele. Töötaja saab ise mugavalt sobiva lahenduse IIZI veebilehelt ära osta ning tööandja kuludokumentide alusel arved maksuvabalt maksusoodustuse ulatuses kompenseerida,“ lisab IIZI tootearendusjuht.

Telemeditsiin pakub personaalset ja tõhusat abi

„Arstiabi saamiseks ei pea viibima füüsiliselt arsti kabinetis ega ka samas linnas või riigis,“ nendib Murde. Erinevalt tavameditsiinist, saab nõu ja abi igapäevaselt ja ka töövälisel ajal, mis ühest küljest leevendab ka EMO tööd ja teisalt pakub abi just siis, kui klient seda kõige enam vajab. Näiteks on see võimalus heaks alternatiiviks ka neile, kes elavad saartel või suurtest keskustest eemal ning kus vajaliku arstiabi kättesaadavusega võib olla probleeme.

Oleme panustanud ka mugavasse ostuprotsessi, mis võimaldab autentimise järel valida sobiva paketi, mille eest saab koheselt tasuda. Samuti oleme andnud selgeid juhiseid, kuidas teenust tarbida, et õigeaegselt oma tervise eest hoolt kanda.

Loe rohkem IIZI Tervise kohta SIIT!