Vao Karikas 2016 toob kokku ratsaspordihuvilised

1. jaanuar 20152 minut(it) lugemist

Sel nädalavahetusel, 25. – 26. juunil 2016, toimub taaskord Lääne-Virumaal Ratsavõistlus Vao Karikas 2016. Tulemas on päev täis põnevaid spordielamusi ja võistlusmomente. Ka sel aastal annab oma panuse ürituse korraldamisele IIZI Kindlustusmaakler AS, et juhtida tähelepanu ratsaspordihuviliste kindlustamisvõimalustele.

Viiendat aastat toimuval Vao Karika võistlusel leiab aset 25. juunil 5 parkuuri ja 26. juunil 6 parkuuri kõrgustel 90-135 cm ning ligi 400 osalejaga. Lisaks rahalistele ja esemelistele auhindadele, saab põhisõidu võitja endale Vao rändkarika ja antakse välja ka Prix de IIZI Kindlustusmaakler AS auhind.

Ratsaspordiga tegelemine, aktiivselt treeningutel ja võistlustel osalemine, on keskmisest kõrgema riskiga tegevusalad. Seepärast soovitavad IIZI kindlustusspetsialistid kõigil suurtel ja väikestel ratsaspordihuvilistel teha õnnetusjuhtumikindlustus, et tulla igast olukorrast välja parimal viisil. Kaasnevad kulud ei pea olema murekohaks, kui on vaja taastuda õnnetusjuhtumist.

Erinevad vigastused nagu luumurrud, venitused, rebendid ja haavad võivad igapäevast elukorraldust hakata segama ning kaasa tuua ajutise või püsiva töövõime languse. Siinkohal on abiks valuraha ja päevaraha kaitsed. Ka ravikulude kaitse, nagu nimigi ütleb, hüvitab õnnetuse tagajärjel tekkinud ja arsti poolt määratud kulud taastusravile, hammaste parandamisele ja abivahendite soetamisele. Kaetud on selle kaitse alt kulud, mida ei kata Eesti Haigekassa.

Ratsaspordiga tegeledes tuleks teha õnnetusjuhtumikindlustus koos ratsaspordi lisakaitsega.

Küsi õnnetusjuhtumikindlustuse pakkumist koos ratsaspordi lisakaitsega: 
info@iizi.ee | 16 660

Ratsavõistlus Vao Karikas 2016 kohta uuri lähemalt:
https://www.facebook.com/vaoratsaklubi/
https://ratsanet.ee/events/837

IIZI Kindlustusmaakler AS on Eesti kapitalil põhinev kindlustusvahenduse ettevõte, olles samas ka esimesi internetipõhiseid kindlustusteenuse pakkujaid. Täna osutatakse kvaliteetset maakleriteenust nii väike- kui ka suurklientidele läbi personaalsete lahenduste ja internetipõhise iseteeninduskeskkonna. IIZI Kindlustusmaakler AS tegutseb turul aastast 2000 ning on tänaseks suurima maaklerina saavutanud Eestis 31% turuosa. Rahvusvaheliselt on IIZI esindatud Läti ja Soome turul. IIZI Group AS-is töötab üle 150 inimese.

Kindlustamine on iizi.