Vao Karikas 2022: ratsasport kogub aina enam populaarsust

17. juuni 20221 minut(it) lugemist
Vao Karikas 2022: ratsasport kogub aina enam populaarsust

Ratsasport on populaarne ja järjekordsele ratsavõistlusele Vao Karikas 2022 annab oma panuse ka IIZI Kindlustusmaakler.

Eelolev nädalavahetus on taas pühendatud ratsaspordile kui aset leiab järjekordne ratsavõistlus Vao Karikas 2022. Tiheda programmiga võistlus toimub 18.-19. juunil Lääne-Virumaal, Vao külas, kuhu on oodatud nii sportlased, kui ka tõelised ratsaspordi fännid.

Traditsioonidele kohaselt annab võistluse toimumisse oma panuse ka IIZI Kindlustusmaakler AS, et pöörata suuremat tähelepanu ratsaspordihuviliste kindlustamisvõimalustele.

Juba üheteistkümnendat aastat toimuval Vao Karikal on kahel võistluspäeval parkuurid kõrgustel 70-140 cm ning toimub ka ESHKS noorhobuste sarja I etapp. Vao Karika põhisõidu võitja saab endale uhke Vao rändkarika.

IIZI kindlustusspetsialistid panevad südamele, et ratsaspordis on olulisel kohal ka õnnetusjuhtumikindlustus, sest harjumuspärane elukorraldus võib ootamatu õnnetuse tõttu oluliselt muutuda. Ratsaspordiga tegelemine, treeningutel ja võistlustel aktiivselt osalemine on keskmisest kõrgema riskiga tegevused. Peale õnnetusjuhtumit on esikohal taastumine ning kaasnevad kulud ei tohiks murekoormat suurendada.

Hoia pere pisemaid

Hoia pere pisemaid

Soovitame kindlustada ka lapsed, kellel juhtub õnnetusi nii kodus, koolis kui trennis. 44% laste vigastustest moodustavad kukkumised.

Vaata lähemalt