Hoia uudistel
silm peal.
VÕTA IIZILT!

Nipinurk! Ennustame, millal on Sinu sõiduki ülevaatus

Vaatasime välja mõned nipid, millest igal autojuhil on kasu nii tankimisel, ülevaatuse planeerimisel, autohooldusel kui kahju korral.

Õige sõiduviis säästab kuni 40% rohkem kütust

Kütusehinnad kerkivad pöörase hooga, kuid tegelikult on õigeid valikuid tehes võimalik oma kütusekulu kontrolli all hoida. Politsei sõnul on vale arvamus, justkui säästlik sõidustiil tähendaks "uimerdamist". Vaata, millise sõidustiiliga õnnestub kütust kokku hoida!

Kevadine tsiklihooldus! Säti oma kaherattaline algavaks hooajaks valmis

Päike käib kõrgemalt, kevadsoojus hiilib ligi ning see tähendab liikluses vaid üht – välja ilmuvad mootorrattad. Ametlikult algab motohooaeg küll maikuus ent julgemad kibelevad tänavatele juba varemgi. Käime üle, mis tuleks enne liikluses osalemist oma mootorrattaga ära teha.

5 sügist meelespead, mida teada sõiduki kindlustamisest

Sõiduk on Sinu vara, mida hoida ning mille kahjustumine või hävinemine annab tunda nii igapäevastes tegevustes kui ka rahakotis. Toome Sinuni 5 meelespead, mida sõiduki ja selle kindlustamise kohta teadma peaksid.

Kevadkampaania „Tasuta kütuz“ võitjad

IIZI korraldas perioodil 01.04-31.05.2019 „Tasuta kütuz“ sõidukikindlustuse kampaania, mille võitjad on selgunud.

Kindlusta sõiduk ja osaled tasuta kütuse loosis

IIZI kevadkampaania kestab veel viimast päeva! Kui sõlmid IIZI vahendusel liiklus- või kaskokindlustuse, osaled automaatselt ka kütuse loosis.

Kevadkampaania „Kindlusta sõiduk ja võida tausta kütuz” on alanud

Sõidukikindlustuse kampaanias osalevad kõik, kes sõlmivad IIZI vahendusel ajavahemikul 01.04-31.05.2019 liiklus- või kaskokindlustuse. Loosi läheb 1000 € väärtuses kütust. Iga kindlustus loeb!

3 kevadist meelespead mootorrattasõpradele

Kevad toob tänavatele nii suured kui väiksemad kaherattaliste fännid. IIZI annab nõu, kuidas mootorratas taas talveunest äratada ja uueks hooajaks valmis seada.

Sõidukikindlustuse kampaania „Tasuta kütuz“ 01.04-31.05.2019

IIZI Kindlustusmaakler AS korraldab sõidukikindlustuse kampaania „Tasuta kütuz“, mille raames loositakse välja 10 x 100 € kütust. Kampaanias osalevad kõik, kes sõlmivad IIZI vahendusel ajavahemikul 01.04-31.05.2019 liiklus- või kaskokindlustuse.

Uberi ja Taxify juhtidel tuleb krõbedaid kindlustusmakseid tasuda