Juhtub ka
parimatel.
VÕTA IIZILT!

Korteriühistu kindlustus

Ühistu on risk
MEIL ON LAHENDUS
Küsi pakkumist!
SAADA PÄRING

IIZI korteriühistu kindlustuslahendus pakub vara- ja vastutuskindlustuse kaitset korteriomanikele, kaasomandis olevate hoone osade suhtes. Uus lahendus tugineb enam levinud kahjujuhtumitel, pakkudes vajalikku kaitset mõistliku hinnaga ning võttes arvesse tegelikke igapäevaseid vajadusi. Lahendus sobib kuni neljakümne aasta vanustele või vanematele, kuid renoveeritud hoonetele.

Sa saad valida kahe paketi vahel:

Kaetud kindlustusjuhtumidStandardkateLaiendatud kate
TulekahjuJahJah
Torustiku lekeJahJah
MurdvargusJahJah
VandalismJahJah
TormJahJah
ÜleujutusJahJah
ElektrihäireVaid pikselöögist tekkinud kahjuJah
EhitusvigaEiJah
Jää ja lume raskusEiJah
Kulutused majandustegevuse jätkamiseksEiJah

Standardkatte puhul hüvitatakse lisaks ka, loe siit.

Laiendatud katte puhul hüvitatakse lisaks ka, loe siit.

Lisaks on võimalik juurde valida ka IIZI kinnisvara vastutuskindlustuse lisakaitse. Kinnisvara vastutuskindlustus kaitseb korteriühistut kolmandate isikute nõuete korral. Kindlustusjuhtumiks võib olla näiteks katuselt kukkuv jääpurikas, mis vigastab mööduvat jalakäijat või parkinud sõidukit. Purunenud torustik, mille korrashoiu eest vastutab ühistu ning mis tekitab kahju mõnele hoones asuvale korterile jms. Kahjujuhtumi korral võib kannatanu nõuda, et ühistu kahju kinni maksaks. Hüvitamisele kuuluvad nii asja- kui isikukahjud.

Kui kindlustuslahendus vastab Sinu korteriühistu huvidele ja vajadustele, siis palun pane meile teele päring andes lisainfot siin ja saame Sulle koostada kindlustuspakkumise.

Eelpool kirjeldatud kindlustuslahendus on kõiki kindlustuskaitseid arvesse võttes unikaalne, millest tulenevalt saab IIZI Sulle teha ühe kindlustusandja kindlustuspakkumuse.

Kui eelkirjeldatud kindlustuslahendus ei ole kooskõlas Sinu nõudmistega kindlustuslepingule ja Sinu sooviks on kasutada IIZI maaklerteenust teistel alustel, siis palun saatke oma soov aadressile info@iizi.ee. Sinuga võetakse ühendust, et täpsemalt kokku leppida IIZI poolt Sulle osutatava maaklerteenuse ulatus ja maksumus.