Hoia uudistel
silm peal.
VÕTA IIZILT!

Kuidas hoida auto värvi aastaid perfektsena?

Uurisime, mis on parim viis, kuidas taskukohaselt muuta oma auto värvi või olemasolevat kahjustuste eest hästi kaitsta.

Nipinurk! Ennustame, millal on Sinu sõiduki ülevaatus

Vaatasime välja mõned nipid, millest igal autojuhil on kasu nii tankimisel, ülevaatuse planeerimisel, autohooldusel kui kahju korral.

Motoekspert vastab: kas hea kiiver kestab igavesti?

Motohooaeg kogub tuure! Käime koos motoeksperdiga üle, mida tasub enne mootorratta selga hüppamist üle kontrollida.

4 nippi, mis muudavad sõidud lastega mugavamaks

Pereauto valikul on lisaks turvalisusele oluline mõelda ka laste heaolule. Vaatame üle, kuidas muuta laste sõidutamine mõnusamaks ning ühtlasi kaitsta sõidukit tahtmatute kahjustuste eest ja lisada maksimaalselt praktilisust.

Mida teha, kui tankisid bensiini asemel diislit?

Mis juhtub kui tankida bensiinimootoriga sõidukisse diiselkütust? Uurime, kuidas sellises olukorras käituda ning millist abi on loota kindlustuselt.

Hea teada! Kuidas oma sõiduki esiklaas puhtana hoida?

Autoroolis olles pole midagi olulisemat kui korralik nähtavus. Vaatame üle paar nippi, mida teha, et esiklaasist näeks välja igasuguse ilmaga.

Tuletame meelde! Kus ja kuidas võib sõita elektrilise tõukerattaga?

Kevad meelitab tänavatele tõukerattad, mida on mugavate rendivõimaluste tõttu liikvel aina enam. Paraku suhtuvad paljud kergliikuri juhid seadustesse sama kergelt kui oma sõiduvahendisse, mistõttu on paras aeg kergliikuritele kehtivad reeglid meelde tuletada.

Tähelepanu liikluses! Löökaukude tekitatud kahjud katab kaskokindlustus

Autojuhtide rõõmu alanud kevade üle õnnestub varjutada vaid löökaukudel, mis varitsevad liiklejaid pea igal teelõigul. Transpordiameti sõnul käib löökaukude parandus ka talvel, kuid vahelduvad temperatuurid ei lase tehtud töödel kaua kesta ja kevadel tuleb põhjalik teehooldus uuesti ette võtta. Kuna tegu on iga-aastase murega, siis on paslik meelde tuletada, mida löökaugu tagajärjel autole saadud kahjuga peale hakata.

Õnnelik juhus aitas katta kaskokindlustuseta sõiduki kahjud

95% avariidest on plekimõlkimised ja tihti juhtuvad need parklates. Mida teha siis, kui autoparklasse jõudes avastad, et sinu sõiduk on ära rihitud, kuid süüdlast pole sündmuskohal?

Vaata kalendri asemel õue! Rehvivahetus sõltub ööpäevastest temperatuuridest

Alates 1. märtsist on lubatud sõita suverehvidega, kuid eelkõige peaks rehvivahetus sõltuma ilmastikuoludest, soovitab liiklusjärelevalvekeskus. Millal siis tasuks rehvivahetusele mõelda?